SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
elo

dzisiaj zasnąłem na siłowni

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z kolezka chyba bede krecil biznes na czesciach samochodowych ;d


Cieniasa na graty juz op*****lamy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a raczej to co z cieniasa zostało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwiedzac!!

I w tym momencie akurat kąpac sie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Ja ostatnio też coś kręce lody ale dużo ofert odrzucam żeby mnie nie zamknęli za paserstwo , mogłem kupić super rowerek Gianta wart 3 k za 3 stówki ale tego nie zrobiłem może i lepiej xD Za to telefon ostatnio opchnąłem , blackberry Z10 aż mi żal było bo kosztował mnie 3 dyszki , ale sprzedałem za 85 :p Czesiek jak będe w Polsce to nauczysz mnie jak tam zarabiać hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba kombinowac ;P

Pare lat temu poleciał na wulkanizacje i kupiłem zużyte ciężarki, odpadki stalowe za flaszke ;d

Zarobiłem ponad 300zł na złomie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym kraju nie da się dorobić od zera bez kombinowania. Jesteś traktowany jako potencjalny przestępca, więc zeby zarobic cos na własną rękę musisz popełniać wykroczenia/przestępstwa. Nie wolno ci tu nic samemu zrobić ;)

Nawet według prawa nie wolno ci w domu grzejników wymienić bo potrzebne jest do tego zezwolenie.

Bez dużego wkładu finansowego nie jesteś w stanie rozkrecic firmy nie kombinując, bank nie da ci pożyczki bez zabezpieczenia finansowego, unia nie da ci dotacji bez wiekszego własnego wkładu, założyć coś małego bez większego wkładu finansowego też nie możesz bo musisz uzyskać liczne zezwolenia


Polaki - cwaniaki, zawsze kombinują, ale to nie bierze sie z tego, że jesteśmy skąpi, po prostu nic nam nie wolno bez pozwolenia i nie stac nas na życie bez kombinowania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To gdzie Ty mieszkasz że musisz mieć pozwolenie na wymiane grzejników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Chyba ten Radom to w Korei leży
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium