SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ekhm... Zanim bede sie nimi bawić zgodnie z oryginalnym (w zamyśle) przeznaczeniem to jest plan aby te łańcuszki wykorzystać w nieco innym celu A moj chłop generalnie ma za mną przekichane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
No i teraz będę szukać po necie do czego te łańcuchy


Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2015-10-24 20:11:44

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Lejjla, do celów jak najbardziej sportowych Choć w sumie łańcuszki, kolka i karabińczyki kupione w zwykłym sklepie wiejskim i ich takie najbardziej oryginalne przeznaczenie to "palowanie" krów czy tam byczków Moj oryginalny powód jest sportowy ale fantazja jest od tego...


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2015-10-24 20:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Dopiero dotarłam do informacji o złocie - gratuluję! I podziwiam. Super, super.

PS: Ujawnisz przeznaczenie tych łańcuchów? ;D


Zmieniony przez - nolose w dniu 2015-10-24 20:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Kokosiku gratulacje :) a te łańcuchy ... niegrzecznie te łańcuchy wyglądają czyżbyś kręciła 50 twarzy Kokosok'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Wiązanki... taaa... W sumie o tym z panem mężem dyskutowalismy. Zapadła decyzja, ze ewentualnie ja jego

Ale to jednak nie w tym celu zakup został poczyniony. Ach... i czar niedomówień pryśnie. Mam zamiar podwieszać łańcuchy na gryfie przy przysiadach i moze tez ławci. Cel - zmiana "krzywej czucia ciężaru". Zwykle im wyżej sztanga tym generalnie lżej a przy doczepieniu łańcuchów bedzie odwrotnie. Taka tam znana metoda, która bede próbować na sobie. Trajneiro jeszcze nie wie o tym, ze zniosę na koksownie łańcuchy ale sie dowie Na 100% bedzie używanie w celach innych niż trening i dużo głupawy przy tym. O to tez w tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
łańcuchy fajna sprawa - najlepiej mieć różnej grubości. A zapytam jeszcze - używałaś kiedykolwiek gum w treningu? Bardzo fajnie imitują łańcuchy i mniej z nimi zamieszania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
No ławce kiedyś tak. Kolega z sekcji zrobił nawet takie specjalne nakładki na nóżki od lawki, żeby było łatwo gumę zaczepić. I ten... gryf z guma mnie niemal zabił - toto sprężynujące jest, ze hej. Łańcuchy wg. mnie i dla mnie bedą bezpieczniejsze w obsłudze przy wyciskaniu. A przy przysiadach gum nie bardzo wiem jakby tu używać. Moze brakuje mi wyobraźni - jakoś trzeba odejść od stojaka i z gumami sobie tego nie wyobrażam. Na ciagi mam na razie inny plan. W tym momencie "udziwnien" treningowych w tym boju nie przewiduje.
Na razie mam dwa komplety o rożnej grubości/masie. Jak spełnia swoją role bede myślec o dokupieniu dodatkowych. Chce spróbować i zobaczyc czy mi to coś bedzie dawało.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2015-10-24 21:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Na pewno zadziała - to fajne narzędzie. Kiedyś widziałem jeszcze taki patent że do sztangi była mocowana linka i dopiero do niej łańcuchy. Czyli większość ruchu szedł ciężar sztangi plus leciutka linka a na koniec spięte na kilka razy łańcuchy. Super sprawa na poprawienie samej końcówki. Warto kombinować - to dodatkowa przyjemność i dodatkowe doświadczenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zmyliłaś mnie tym zdjęciem Ja mam łańcuch do oplątywania kettla. Waży około 4 kg a jest dużo solidniejszy niż te ze zdjęcia. I szczerze przyznam nie bardzo chce działać. Próbowałem i jakoś nie mogę odczuć różnicy. Dużo kilogramów masz tego łańcucha? Idea jest fajna i założenie uzasadnione. Jak masz w otoczeniu kogoś kto wie co z tym zrobić, to OK.

Z gumami bardzo dziwnie wygląda takie ćwiczenie (noszę ze sobą gumy i czasami w trakcie rozgrzewki pierwsze serie tak idą)



Poziom trudności rośnie. Silny chłop, a miota nim jak szatan. Uginanie przedramion, wyciskanie wojskowe i przysiady też są fajne

PS. Też myślałem, ze zanim zaniesiesz te łańcuchy na siłownię, to się pobawicie w domowym zaciszu w targ niewolników

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium