SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Sprzedam kurtkę JESIENNO-ZIMOWA !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
Yo. Sprzedam kurtkę jesienno-zimową. Kupiona za 160zl. Cena ktora mnie satysakcjonuje to 120zl, ale moge sie targowac.
Link do aukcji: http://allegro.pl/ciepla-jesienno-zimowa-kurtka-membrana-kaptur-xl-i2833250048.html



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
to jest w końcu kurtka jesienna czy zimowa bo to jest jednak różnica, jest gruba? Nadaje się na konkretne mrozy? Czy to bardziej taka na wiosne do pośmigania?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
No na konretne mrozy to watpie, jest na polarze sporo sciagaczy,zapinana w pasie zeby nie wiało od dołu, kaptur tez chroniacy twarz przed wiatrem. tu masz link do innego koloru i tam jest zdjecie jak wyglada w srodku: http://allegro.pl/ciepla-jesienno-zimowa-kurtka-membrana-pas-xxl-i2803970423.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
no ok.. tylko jak to jest z tymi wymiarami bo ta twoja jest XL a podałeś linka od XXL i wymairy takie same..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
nie sa takie same, jest różnica kilku cm. Przyjrzyj sie uważnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ile chcesz ostatecznie za tą kurtkę z wysyłką? Tylko mów konkretnie i się może dogadamy....

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
130 z wysyłką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
120 z wysyłką i biore, pasuje?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
ok. Licytujesz? i ja zakoncze aukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Właśnie jak to zrobimy? Mam normalnie licytować do końca akucji czy ja podlicytuje do tej ceny co trzeba i wtedy ty zakończysz i aukcje mam wygraną?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
ty zalicytuj 120zl i ja zakoncze teraz i ty wygrasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej