SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[S] Sprzedam Mega Plakat Arnolda

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2195

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4773
Cześć, mam na sprzedaż duży plakat Arnolda. Kupiłem go zbyt pochopnie zapominając o wymiarach u mnie się nie zmieści. Wymiary plakatu : 120cm na 135cm. Wysyłam go zabezpieczonego w specjalnej tubie. Cena to 50zł z przesyłką.

http://www.getbig.com/boards/index.php?action=dlattach;topic=209819.0;attach=245351;image  linka do zdj na plakacie Arnold Gold's Gym 74'
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 518 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3327
Witam ja plakatu nie chce,ale jak Ty byś chciał jakieś suple. w dobrej cenie to daj znać moje gg 33061290 Ps. z tego co widzę to jesteś z Przemyśla jak jad:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1995
Dam Ci 10 zł za niego :)
napisał(a)
Początkujący
Nie dzięki ^^
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6849
myślę, że 15 to góra ;p

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
dam 20zł
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4458
30z przesyłka dam ;)

Zmieniony przez - neq w dniu 2012-10-23 14:41:32
napisał(a)
Początkujący
Poczekam na inne oferty.
napisał(a)
Początkujący
Up
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 3980 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80268
napisał(a)
Początkujący
Nie wiem nie znam się na tym, ale z grubego i śliskiego wydaje mi się że będzie to bardzo trwałe. Gdyby nie to że doszedł mi sprzęt na siłke w miejsce planowanego plakatu to bym go nie sprzedawał. Na pewno nie jest wykonany z tego cienkiego papieru co plakaty małego formatu w różnych gazetach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Gryf prosty

Następny temat

[S] Ultrabook Samsung nowy!

Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018