SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[S] (S) Sprzedam stojak na obciążenie Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 1016

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6349
Jak w temacie:
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-stojak-na-obciazenie-ostrowiec-kielce-ID26Blw.html#d454e20886;r:;s: 

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6349
up

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3388
taniej może za 65 bym wziął .. ze staszowa jestem .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 424 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13108
Ziomalo565 gdzie kupiłeś te stalowe profile 60x40x2mm ? A jeśli chodzi o stojaki to możesz taniej byś jepuścił, jestem z Kielc wiec odebrałbym towar osobiście
napisał(a)
Początkujący
Witam profile kupiłem w

napisał(a)
Początkujący
Witam profile kupiłem w składzie z wyrobami hutniczymi w Ostrowcu.Moja ostateczna cena to 80zł taniej nie zejdę ponieważ tyle zapłaciłem rok temu za sam materiał pozdro :)

napisał(a)
Początkujący
w razie czego zapraszam na gg 12516180 i e-mail : mati1500100900@wp.pl

napisał(a)
Początkujący
up zapraszam

napisał(a)
Początkujący
odświeżam :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7957
z wysyłka zmieści sie w 100zl?

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

napisał(a)
Początkujący
raczej nie bo ma duże gabaryty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Kupie Ławeczke tanio!

Następny temat

[K] Kupię jakąś przedtreningówkę

Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym