SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[S] Piłka DERBYSTAR Stratos TT, Bluzy Tapout

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7993
Nowa piłka :
http://allegro.pl/show_item.php?item=3501272870
Zdjęcia bluz rzucę jutro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3947
czekam na zdj bluz ;)

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

napisał(a)
Początkujący
Został sam rozmiar XL, cena jaka mnnie interesuje to 65zł + 10zł KW.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35764
tą ostatnią bez kaptura jestem zainteresowany, w sumie może i tą niebieską. Mógł byś podać wymiary pod pachami i długość?

Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2013-08-27 10:11:33
napisał(a)
Początkujący
SięNiePoddawaj
tą ostatnią bez kaptura jestem zainteresowany, w sumie może i tą niebieską. Mógł byś podać wymiary pod pachami i długość?

Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2013-08-27 10:11:33

Kolego jeśli na prawdę jesteś zainteresowany to tu są wymiary, ostatnio się umawialiśmy i tak jak chciałeś wystawiłem na allegro...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Sprzedam 2 gryfy

Następny temat

[S] sprzedam rolki i branoletę

Mariusz Tomczuk  w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Mariusz Tomczuk w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Podsumowanie Diamond Cup Warsaw  2018 Podsumowanie Diamond Cup Warsaw 2018 GABA i melatonina - na sen i regeneracje GABA i melatonina - na sen i regeneracje Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go Trening na czczo - fakty i mity Trening na czczo - fakty i mity Super Squats - Plan treningowy bazujący na przysiadach Super Squats - Plan treningowy bazujący na przysiadach 20 najbardziej muskularnych aktorów 20 najbardziej muskularnych aktorów Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje!