SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] LANCUCH !!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899




Witam mam dosprzedania łanuszek meski figaro DMUCHANY WYGLADA NA PONAD 100 GRAM AWAZY JAKOS 45 G . SPRZEDAM LUB ZAMIENIEGO NAJAKIES ODRZYWKI...PZDR

OCZYWISCIE SREBRO 925 PROBA WYBITA ALE APARAT SLABY I NIEZROBI ZDJECIA TAK DOKLADNEGO

DLUGOSC 60 CM
SZEROKOSC 9-1,0CM

Zmieniony przez - cope w dniu 2007-09-04 20:22:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
mam CP otwarte moze jakos pohandlujemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899
ra zej myslaem nad 2malymi CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
a male cp czuli niecale kg? Dam ci za lancuch !Kilo CP jesli pokryjesz koszty wysylki bo tak sie sklada ze mam 3CP otwarte ale nie dam rady tego jesc bo mi smak strasznie nie podchodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
masz fotki jak lancuszek wyglada na szyi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899
jak 3 puchy cp masz?? otwrte wytlumaczmi to jasniej... zrobie jutrozdjecie łancuchana szyji... alenapisz cosdokldaniej o cp ilerazy uzywales czy sahologramy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
kupilem z kumplem 3duzeCP na spolke i na wstepie przesypalismy do 2puszek i mielismy po poltora jednak okazalo sie ze smak orange nie jest zbyt smaczny cale CP trafilo do mnie bez kilku porcji(dokladnie nie wiem ilu)
hologramy mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899
kurde tak troche sie boje wiesz przsypywane itp strach troche...zastanowie sie jeszcze a byly by 3 puszki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
wiem wiem rozumiem , nie wiem musze zobaczyc jak wyglada na szyi a jaka by byla cena gdybys sie zdecydowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899
cena jest 120 zł ..a ty mi napisz iledokldaniejestwagowo tego CP I CZY DOSTAL BYM 3 PUSZKI A ZDJECIE DZISAJ WKLEJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26899


OTO ZDJECIE..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię sztangę do 60 Kg

Następny temat

kupie dragon balla,dragonn balla Z i dragonn bala Gt

Wiecej