SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] KREATYNA + NITRIX + BIAŁKO OSTROWIA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Siemka.

Pod mlotek idzie okolo 700 gram najlepszej (wedlug mnie) kreatyny na rynku. Opakowanie oryginalnie mialo 1kg ale uzylem troche do cyklu z noxplode. Pudelko wazy 100gram, po zwazeniu calosci (pudelko + zawartosc) waga pokazuje 900gram (waga nie jest elektroniczna). Przyjmuje,ze moze byc jakis blad +/- wiec niech bedzie,ze samej kreatyny jest ~700gram, mniej na pewno nie ma, a jak jest wiecej to tylko lepiej dla kupujacego. Data waznosci to 5 maj 2011. Do kreatyny daje probke cellmassa od bsn, smak grape.

BSN NITRIX - 180 tabsow, otwarty ale nie byl nigdy uzywany, data waznosci do lipca 2010.

OSTROWIA 900gr - smak czekolada, data waznosci do maja 2009. Mam jeszcze drugie opakowanie ktora zostalo otwarte, wlasciwie to wzialem jedna porcje (okolo 50gr) i tyle, w ogole mi to bialko nie podchodzi wiec jak ktos chce moge sprzedac oba opakowania. Jak ktos chce oba opakowania to razem to bedzie ~1,75kg bialka.

Cena za wszystko to 200zl !!!! Koszty przesylki pokrywam ja, moge wyslac za pobraniem, z mozliwosci sprawdzenia paczki czy kurierem jak kto woli (kuriera pokrywa kupujacy

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610
Sprzedasz sam BSN NITRIX ?
Odezwij się na mail bilski(kropka)tomasz(małpa)wp(kropka)pl
albo gg 778218
Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610
Mijamy się na gg - ja jestem w pracy i czasem muszę odejść od kompa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
OK, nieaktualne

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nokia N80

Następny temat

[K] Kupię dobry no booster

WHEY premium