SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[S] DREN, RIPPED FREAK

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20004
Oferta dla testerów suplementów

DREN - połowę opakowania, czyli 1 blister 15 kapsułek.
Cena: 3zł za kapsułkę.
Przy zakupie całości dorzucam gratisy:
- oryginalny kartonik
- drugi blister (pusty)
- dieta na lodówkę z Ripped Freak
- oryginalne opakowanie z Ripped Freak kartonik i puszka

Dodatkowo RIPPED FREAK: 2zł za kapsułkę.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1041
Czy oferta nadal aktualna ?

seba1x2

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13015
45 ale juz z kosztami przesyłki ma sie rozumieć za drena ?:D apropo, czemu nie skończyłeś opakowania?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20004
Nikt się nie odezwał, więc wszamałem do końca.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamienie/Sprzedam

Następny temat

Sprzedam karty telewizyjne, na których możemy za darmo oglądać pakiet PRESTIŻOWY C+

IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Rich Gaspari skończył 55 lat! Rich Gaspari skończył 55 lat! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Orkiszowa tarta ze szparagami Orkiszowa tarta ze szparagami 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu