SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[S] DESKA SNOWBOARDOWA! ŚWIĘTOKRZYSKIE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1249
Siemasz.
Mam na sprzedaż deseczkę snowboardową sprowadzaną z zagranicy. Stan jej spokojnie mogę określić za bardzo dobry z wielkim plusem. Do tego przyłączam wiązania xeny również w idealnym stanie. Posiadam też buty snowboardowe (długość wkładki 28.5cm) P.S mój nr buta to 43-44 i byly idealne ;) cENA za jaką komplecik zmieni właściciela to 469zł. Deska była tylko jeden sezon na stoku a dokładnie 2 tygodnie ;) Deseczka do obejrzenia w Bliżynie koło Skarżyska. Info pod gg: 3464679

http://www.speedyshare.com/306485774.html

W linku zamieściłem kilka zdjęć. Należy na niego kliknąc później wybrać jedno ze zdjęć a następnie "Pobierz za darmo"

Pozdrawiam, Suhy

Zmieniony przez - suhy1991 w dniu 2009-06-21 18:16:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1249
UP

Zmieniony przez - suhy1991 w dniu 2009-07-03 12:41:57
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 413
Usuneli ci zdjęcia.
napisał(a)
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Buty

Następny temat

[Sprzedam] N82

Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson