SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[KONKURS] Pompki na czas (3 minuty)

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8668

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8935
Mamy dla Was kolejny KONKURS !! Pompki na czas :)

Zadanie jest bardzo proste :)

- robimy pompki (klasyczne)
- do upadku mięśniowego nie dłużej niż 3 minuty
- pompki mają być pełne - techniczne - nie jakieś rapowanie lub imitacja kalecząca technikę
- można odpoczywać w górnej lub dolnej pozycji
- pompki muszą być wykonywane bez przerwy.

Konkurs trwa do: 17.I.2015 r.

W tym temacie nie zadajemy pytań. Wszystkie prace zgłaszamy w odpowiedzi do tego postu.

Temat do zadawania pytań: http://www.sfd.pl/KONKURSY__PYTANIA,_SUGESTIE,_UWAGI-t1044974.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Usunięty przez UNS-SUPPLE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 523 Napisanych postów 7587 Wiek 54 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91624
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6710
Mam nadzieję, że nie będzie problemu z zaliczeniem pierwszych 6/7 powtórzeń. Nie mam pojęcia jakim cudem kolega od razu nie objął mnie całego..
Moje podejście 73 powtórzenia
Dajcie HD

...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 314
...
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 1336 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8682
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 523 Napisanych postów 7587 Wiek 54 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91624
drazekm
Witam,mój filmik do konkursu
pompki 86

Przepraszam za moje niedopatrzenie,zauważyłem że na serwisie tinypic z którego wrzuciłem link do mojego filmu konkursowego nie jest pokazywany czas filmu a wiadomo że moderator działu niema obowiązku sprawdzać ze stoperem czy zmieściłem się w danym czasie,jeszcze raz przepraszam i wrzucam ponownie już z mojego kanału Youtube
Oczywiście aby nie było bałaganu można usunąć mój pierwszy post

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-01-14 17:21:22
...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22812
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 148
Witam . Oto moje pompki. Myśle ze są prawidłowe a od boku troche do dupy ale doliczyłem się 63 pompek mam nadzieje ze nie bedzie problemu z zaliczeniem :>

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 424
Przegrany na samym początku, ale wg mnie liczą się:
- dobra zabawa
- chęć pracy nad sobą
- udział w takich akcjach

doliczyłem się 36 pompek

może jakiś puchar "na zachętę" ?

class="link" target="_blank" rel="nofollow">
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 127
Moje podejście w niecałe 3 minuty do upadku mięśniowego 113 pompek. Mam nadzieje ze zostaną zaliczone, a nawet jeśli nie to dzięki za motywacje do sprawdzenia siebie ;)

http:// armstrongstraining. blogspot. com/

Trenuj razem ze mną i przełam niemożliwe.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNS Agmatine 600 - miarka

Następny temat

plan do oceny - proszę o pomoc