SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] POSZUKUJE GRYFU OLIMPIJSKIEGO 20kg

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 755
witam, jestem zainteresowany gryfem olimpijskim 20kg firm ELEIKO badz IVANKO
wiec jak ktokolwiek ma tak owy na zbyciu badz zna kogos kto chce sie takiego sprzetu pozbyc prosze o info
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
skąd jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 755
z calym szacunkiem ale temat to nie poznajmy sie tylko poszukuje gryfu olimpijskiego. jezeli posiadasz taki sprzet na zbyciu jaki napisalem to daj znac a ja rozwaze Twoja oferte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
skąd jesteś, bo posiadam,ale jest długi,więc kurier odpada, teraz możesz błyszczeć elokwencją gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 755
gryf jest firmy ELEIKO czy IVANKO ?? z organizacja transportu nie mam problemu gdziekolwiek by to nie bylo. Co do elokwencji to nie mam co blyszczec a na forum wypowiadaja sie ludzie ktorych osobiscie sie w wiekszosci nie zna wiec na start pytanie skad jestes wldg mnie nie jest na miejscu a jak nie ma ktos mozliwosci transportu po za swoje miasto badz miejscowosc wystarczy napisac odbior osobisty i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] NIKE kurtka wiosenno jesienna stan BDB

Następny temat

[S] Sprzedam suplementy: kreatyna, białko, węgle, arginina, itd

WHEY premium