SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[K] Białko Peak Whey Delicious-ciastko z kremem.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2307

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 709 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12211
Witam,

sprzedam białko peak, smak ciastko z kremem, otwarte, waga 926g także prochu ok 900g. przelew na konto, 65zł wysyłka już wliczona (poczta polska, priorytet)

kontakt:
gg: 9619449,
e-mail: pa.krek1lok@wp.pl

pozdro, patryk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
60zł z moją wysyłką
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10618 Napisanych postów 43535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
50zł razem z kw i biore
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 62 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1376
52zł z kw (cokolwiek oznacza ten skrót, ale domyślam się, że chodzi o wysyłkę).
napisał(a)
Początkujący
panowie bez przesady, otwarte (2 tyg temu) nie znaczy że popsute... prochu jest 900g, także cena 60zł z wliczoną moją wysyłką jest śmieszna...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10618 Napisanych postów 43535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
dam 53,50
napisał(a)
Początkujący
60zł i moja wysyłka, to ostateczna cena, pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
up
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3981
Witam, czy może ma ktoś zdjęcia tego białka jako prochu, bądź rozpuszczonego w shakerze.
Osobiście smakuje mi jak lowickie, ale tego nie jadłem, choć czytałem, że niby tak dobry smak.
Natomiast jeżeli ktoś już zjadł, to niech też się wypowie, najwyżej ja zrobię i ktoś powie czy rzeczywiście to to białko.
Nie robiłbym afery, ale o ile wcześniej sprzedający odzywał się co godzinę, o tyle teraz po moich podejrzeniach zamilkł...

the best things in life are free

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3981
tego w domyśle peak

the best things in life are free

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 869 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14393
Właśnie piję obecnie ten smak,białeczko idealnie się rozpuszcza, zero grudek,smak rewelacja naprawdę pyszne słodziutkie. Przed rozpuszczeniem bardzo ładny zapach konsystencja bym to nazwał bardzo "pulchna" przypominająca najlepsze białka nie jakaś mąka sypka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S/Z] Wzmacniacz Unitra

Następny temat

[Z] Zamienię gryf prosty 120 cm na dłuższy

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni  Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy