SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Miodowa/DT- pods.str13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Miodowa
Ok, a czy rozgrzać jakoś dodatkowo, czy tylko rozciągnąć i od razu ćwiczyć z piłeczką?


nie potrzebna specjalna rozgrzewka

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ruda Ty wiesz że nie chcę, ale skoro muszę Jutro/ weekend ogarnę tą sprawę.

Mawashi ok, dzięki

Mimo tego, iż chciałam zrezygnować to zmusiłam się i poszłam na basen, przypomniałam sobie, że jednak umiem pływać i nie jest to takie przykre jak myślałam
Badania wykonane, wyniki będą jakoś za 2/3 dni- póki co wiem że kreatynina wyszła dobrze, jest to plus bo trochę się obawiałam, że dawne specyfiki odchudzające mogły uszkodzić nerki

DT

Trening
Basen-realnego pływania było ok. 30 min-miałam dobrego motywatora wjeżdżał mi na ambicję, no i płacz nie płacz pływałam

+rozciąganie, ćwiczenie z piłeczką 40 na nogę

Miska
1.Bromergon 1/2
BTW: 110/60/ok 190



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-02 23:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3446
Wyczytałam, że masz problemy z cerą biorę te same leki, te same suplementy i pije ziółka i też mnie wysypało, wcześniej na samych lekach tak nie miałam, więc może to wina ziół albo suplementów
czy już jest lepiej?? czy nadal masz takie problemy? bo ja dopiero się dietuje od 2 tygodni i zastanawiam się czy to samo przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
nikija A skąd Ty wiesz jakie suplementy biorę skoro nie miałam ich wypisanych? No i niestety nie pocieszę Cię, mimo że nie piję ziółek regularnie (wspominałam, że brak funduszy w życie się wkradł) problemy z cerą są i były, po wypłacie uzupełnię zbiory i będę piła więc dam znak czy coś się zmieniło Ale nie wiem na ile to wina hormonów a na ile wina ziółek heh Z zaufanego źródła się dowiedziałam że to pomaga na problemy skórne, no ale też jeszcze nie nabyłam Możesz stestować i rzec jak się sprawdza

DNT

+rozciąganie, ćwiczenie z piłeczką 40 na nogę- dużo lepiej znoszę, prawa noga przy wykonywaniu już ok, lewa bardziej bolesna.

Pomiary

biust-87
pod biustem-75
talia-72
wys.pępka- 84
biodra- 90
tyłek- 100
udo-58
łydka-35

Dniem pomiarów zostanie czwartek no ewentualnie piątek, na pewno końcówka tygodnia, porównanie będzie do obecnych.

Miska
BTW: 110/60/ok 190
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-04 00:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3446
Myślałam, że stosujesz suplementy polecane przez lejdis na niedoczynność może zakupie ten krem, jak użyje dam znać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
nikija Widzisz, a tu niespodzianka Próbuj

DNT

Niedawno wróciłam z pracy, ćw z piłką wykonam za chwilę.

+rozciąganie, ćw. z piłką 40 na nogę


Miska
BTW:110/60/ok.190
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-05 00:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Przeziębienie mnie atakuje, muszę szybko wyzdrowieć bo mi badania nie zrobią jak się rozchoruję Ni mam leków w domu, koniecznie muszę coś nabyć. Mam jeden wolny dzień jutro ( a właściwie już dziś) pójście na siłownię zależy od samopoczucia po wstaniu z łóżka. A z dobroci: zmieniam pracę więc będę miała więcej czasu na treningi!

DNT

Miska
BTW: 110/60/ok.190
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nawet się nie waż iść na trening dziś ;->

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Przypilnuję z batem w ręku jakby co, albo powiem panu A. aby jej nawet nie wpuszczał na salę

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Dziewczęta, dajcie spokój przecież ja się prawie dobrze czuję Chyba wątpicie w mój zdrowy rozsądek Nie no mimo że mam ochotę nie pójdę, piję ziółka i będę się uczyć, taki mam plan

Ps.Jak znam Pana A. to by mnie ewentualnie na dodatkową seryjkę zaprosił zamiast wyrzucać z sali


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-06 12:07:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Franii DT2

Następny temat

zbyt umięśnione uda

WHEY premium