SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No dobra choć ja mam "metrpięć w kapeluszu" to się raczej nie załapię na takie rozdanie nigdy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Sadłogeneza może będę pierwsza
Un nie jest w Twoim wzroście

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-12-05 11:23:31

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Aaa w sumie jest! No ale ona daje czadu ja to przy niej mały żuczek w kwestii treningów :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ok, przetrwałam wyjście pracowe - śledzi w oleju jednak nie było, zjadłam pstrąga z grilla i ..różyczkę kalafiora i brokuła, aha i parę pieczarek niestety posolonych. Dziś mam dzień pstrąga jak widać...chyba długo się nie skuszę na niego

picie: woda, kawa, pokrzywa ~5l wszystkiego
warzywa: kapusta, pieczarki, brokuł, kalafior, kalarepa
+ jakieś 5ml oleju z dyni poza konkursem

Odczucia: przed tym całym wyjściem miałam dziwne uczucie jakby mi się lekko kręciło w głowie albo jakbym na rauszu była, ale w ciągu dwóch godzin przeszło. Poza tym nadejszła @ z odstawienia, ale bez żadnych efektów specjalnych.

Mam pytanie - czy powinnam jednak opanować to swoje ssanie na tłuszcz i nie wcinać go więcej niż te 80g do końca odwadniania? Fotki w sobotę, tak więc w piątek ostatni dzień na takiej misce.

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-12-05 20:53:01

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz do 100g sobie pozwolić nich ci tam w cycki pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Och niechby się to spełniło

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a czujesz ze mięsnei masz takei miekkie jakby pozbawione napiecia? (wody)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Właśnie się zastanawiałam wczoraj czy to tłuszcz mam na plecach (w okolicy najszerszego) taki miękki Na pewno mogę w końcu złapać fałdę na udzie bez problemu.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zrób sobie ładowanie ww jutro tak jak w arcie jest, tylko wtedy tłuszcz niziutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bardzo chętnie, tylko który to ten jedyny słuszny art? :)

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium