SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FAQ] TECHNIKALIA ĆWICZEŃ SIŁOWYCH

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 342131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Puma mam pytanie o rozkład. Kiedyś poleciłes mi rozkład 5 dniowy:
Nogi cale
Klatka
Grzbiet caly
off
Barki/brzuch
Biceps/triceps/przedramie


Rozkład jest super ale teraz na redukcję chce zmniejszyć ilość treningów do 4 tygodniowy. Czy może byc tak:

Nogi cale
Klatka
Grzbiet caly
off
Barki+ ramiona
off
off


Do tego dojdą 2 dni w których będzie hiit.


Chyba żeby tak:

Nogi
grzbiet + bic
off
klata + tric
off
barki+ brzuch+przedramię
off

lub tak(to juz z aero i interwałami)

pon: Nogi całe+aero
wt: grzbiet cały+aero
śr: klata cała+aero
czw: interwały
pt: barki+ramiona
sb:interwały
nd: off

lub

pon: klata cała + aero
wt: grzbiet cały + aero
śr: interwały
czw: nogi całe+ aero
pt: barki+ ramiona
sb:interwały + brzuch
nd: off

chciałbym żebys pmogł mi dobrac odpowiedni rozkład tak żeby była regeneracja.

Na początku chciałem dalej ćwiczyć 5 razy w tygodniu i tylko dodac interwały ale ciasno sie robiło


Na redukcje jesli trening 4 razy to specyficzny split:

Nogi [czteroglowe, lydki]
Upper Body Heavy [klata, grzbiet]
Nogi [martwe ciagu, posladki, lydki]
Plaza [barki, biceps, triceps, przedramie]

Pamietaj - im wiecej dni nog na redukcji- tym szybsza i bezpieczeniejsza [ochrona miesa] redukcja.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Jeszcze 3 pytania do postu wyżej:
1. Czy mogę jeść pieczarki do kurczaka? Duszone, a nie smażone na maśle, aby nie podbijać kalorii.


Moga byc, ilosc symboliczna. Chyba ze chce ci sie robic wyliczenia to mozesz wiecej.

2. Czy mogę dodawać trochę sosu sałatkowego? I tak mam oliwę w 3 ostatnich posiłkach, to taki sos sałatkowy można spokojnie z częścią tej oliwy rozrobić. Tam w składzie niby jest cukier, ale jego muszą być śladowe ilości. Nie sądzę, abym to odczuł. Co o tym myślisz?

Nigdy w zyciu kupnego. Tozto tona chemii i prawdziwego syfu zaburzajacego procesy trawienne i hormonalna [malo, ale zawsze, kropla drazy skale]. Chcesz sos - zrob go sam od zera i spisz i uwzglednij skladniku uzyte. Bedzie i smaczne i takie jakie lubisz i pod ciebie i pod kontrola. 4 w 1.

3. Jakie warzywa są zakazane? :D

Z warzyw jeszcze mase zielonych warzyw ktorych nawet nie liczysz - poprostu pochlaniasz.

Plus spozywasz te kore [jesli wogole] sa twoimi zrodlami wegli. Nic innego.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
To sa masakryczne obwody, przez pierwsze kilka tygodni powienines zbierac sie z podlogi. Albo za lekkie cwiczenia, albo za maly ciezar, albo za dlugie przerwy, albo powolna technika wykonywania cwiczen... albo nadal masz ulatwiony schemat.
Nie mówiłem o treningu na wysokich powtórzeniach - bo on to faktycznie straszna masakra. Ostatnio padłem po obwodzie B.
Chodzi mi o ciężki siłowy. Dzisiaj na przykład tylko po sprintach mnie ostro dobiło. O ten trening mi chodzi - czy on też ma być taki masakryczny, bo tutaj tylko trochę się zmęczyłem, dopiero sprinty zabiły gwoździa. Ale tylko tymczasowo. 30 min i doszedłem do siebie.

Do odpowiedzi wyżej:
A co jak dostępność i cena warzyw zielonych jest po prostu zła? Mamy teraz taką porę roku, że warzywa te są bardzo drogie. Są jakieś opcje wymiany?

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2010-04-12 16:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13343
Puma, co byś polecił na ostrożne masowanie - I,BB, czy HTH MASS?
Są gdzieś przykłady planów HTH MASS (widziałem tylko 2 posty z samym rozkładem na forum Thiba i Twój specyficzny trening dla niwixa...)?
Czy treningi te nadają się na redukcję/recomp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
witaj
czy byłaby możliwość podania zamienników do GF? chodzi mi głównie o nogi, nie mam maszyn do uginania ani suwnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Moze byc taki mds na grzbiet?:

podciaganie na drazku-szeroki nadchwyt
podciaganie na drazku podchwyt
podciaganie na drazku -chwyt waski mlotkowy-na takiej kostce kwadratowej(niewiem jak to sie nazywa )

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
Aha, czyli mam rozumiec, ze skoro nie napisales nic np. o podchwycie w tych cwiczeniach tzn., ze poza długoscia rom-u ma to znaczenie marginalne?

-co do prostowania w oparciu o ławke przodem -zrobiłem i rzeczywiscie tak jak piszesz mam zakwas, ale tylko i wyłącznie na glowie medialnej


Zmieniony przez - Konopnicki w dniu 2010-04-12 22:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1752
Puma zalezy mi jednak aby trenowac nogi tylko 1 i nie trenowac klatki z plecami. Wiem że nie ejst to optymalne ale lepsze to niż: klata+bic, plecy+tric, barki nogi. Dlatego prosilbym o propozycje na taki plan

Jodełko zaproponował micos takiego

grzbiet cały z tyłem barków + interwały
klata+aeroby
off
nogi całe +aero/nic
barki (przód i bok) i ramiona
brzuch + interwały
off

ten plan wydaje sie ok ale robienie interwałów po treningu może byc bolesne;p dlatego myśle nad robieniem interwałów w srode.

Co sądzisz ewentaulnie o tym planie amsowym czyli

nogi
klata
grzbiet
off
łapy całe
off
off

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2916
No wreszcie skończyłem GJF- a. Zrzuciłem 9,2 kg. Efekty widać gołym okiem więc wszystkim polecam ten program na redukcję. Teraz robie sobie tydzień wolnego. Zdecydowałem, że od przyszłego tygodnia zaczynam robić masę by Puma rozpisaną na 12 tygodni, potem zrobię ten plan reduckyjny bez aerobów, potem IBB, a potem znów GJF. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam pytanie co do tej masy. Jak ma wyglądać pierwszy mikrocykl Rush'u Siłowego? I jak to jest z tymi seriami bo nie mogę znaleźć liczb serii do danych ćwiczeń. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
gdzie możesz znaleźć tego GJF'a - mój kumpe chcial sobie tym pocwiczyc xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o wycene

Następny temat

ławka z skosem ujemnym

WHEY premium