SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Hmm, a więc załadować 70kg (lub więcej) i robić 4-8 powtórzeń, tak?
PS: Podsumowanie miesiąca piątek/sobota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
O to dobrze zobacze jak tam coockawki buduje mase :D Strzel jakieś foty ;) Tak rób i zobaczysz że będzie naprawde good.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Masa średniawka :-/. Dopiero odkąd jem 2,500 kcal to coś ruszyło, a i tak mam wrażenie, że poszło w brzuch hehe. W tym tygodniu wrzuciłem cardio i postaram się systematycznie trzymać 2x20minut w tygodniu. Co myslicie o cardio w formie steppera po treningu nóg? tak by rozbiegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Ja po treningu nóg dojeżdżam rowerem do domu i nie wiem nawet jak daje rade Nie wiem jak z ty steperem.. trzymaj tak cardio ale jak w brzuch idzie to myśle że w twoim wypadku byłoby lepszym rozwiązaniem poprostu podbijać kcal tłuszczami .

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-20 22:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Znaczy wiesz u mnie to norma, że psycha siada jak patrzę na brzuch. Mam jakieś zaburzenia związane z tłuszczem na brzuchu, bycie otyłym 16 lat pozostawia swoje piętno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Może nawet nie idzie w brzuch, ale już sobie wmówiłem, że idzie i tyle o. W ogóle nie gadajcie lepiej ze mną, bo u mnie to psychiatra się kłania. Schiza! xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Nie gadaj jak poj** , jaka schiza weż znormalniej bo masa nie będzie szła U Ciebie jak u anorektyka jest przy kościach a wydaje mu sie że gruby , tez wypinasz specjalnie brzuch przed lustrem żeby wyglądął na oponke?

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-20 22:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Własnie w tym problem, że nie xD. W szatni na siłce mówią, że jest trochę fatu, ale to nie powód by się przejmować, mówią jest zima to trzeba masować, a nie sie opyerdalac . Wiem, że sobie to wszystko wmawiam hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
To sobie nie wmawiaj , troche mnie to ityruje że tak myślisz o sobie . Trzeba być realistą i nie być zakompleksionym , a to co koledzy mówią to jednym uchem wchodzi drugim wychodzi dzisiaj w parku byłem z kumplami i jeden co chodzi nasiłke miał dobre wyniki opowiadał ze biore na siady 130kg , a reszta a idź głupoty gadasz a my sie z nim śmiejemy , później mówi że brał na klate sztangą 80+20kg gryf czyli 100kg a jeden na to odpowiada ja na ch**a tyle biore.. prostacy troche z tych Hiszpanów sami nie mogą to wymyślają jakkieś głupie żarty albo wymówki , wzią bvym ich wszystkich na trening to by później po całym pueblo gadali podnieceni ile podnosze ( i tak mało ale jak na tutejsze realie to sporo ;p )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cock, tym sie nie przejmuj z czasem minie, też na początku patrzyłem na ten brzuch i mi się wydawało, że rośnie jak głupi... mi to przeszło z czasem, nie zwracam na to uwagi, wiem że jestem szczupły a jak sie zaleje to wiem, że bez problemu to zredukuje więc na luzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium