SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Niestety dieta dzisiaj nie idealna, znowu zapomniałem pojemnika z żarciem zabrać z lodówki do szkoły i wpadł no.. niestety 7days z czego nie jestem dumny...

Trening ok, troche drażni mnie to, że od dłuższego czasu nic siła mi nie rośnie... Bicepsy ładnie się spompowały i nie byłem w stanie już ostatniego ćwiczenia zrobić do końca takie były zmęczone...

Ozi Ty jadłeś tą Mono vitalmaxa? i jak się ona sprawowała? Kiedy już jakieś zauważalne efekty ? Miałem 1/2 opakowania i już właśnie mi się kończy i nie wiem czy dokupić kolejną puchę czy może zainwestować w coś innego.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mono to mono, (a kreta to kreta)
nie ma co przepłacać bo wszystko jest to samo, tylko w innym opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja tego vitalmaxa już z 4 puchy wyjadłem, mono jak mono, po co przepłacać skoro to jest najtańsze

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Zastanawiałem się też nad jabłczanem, bo zbiera bardzo pozytywne opinie (podobnie jak mono ).
Jeszcze jedna sprawa - jest jakaś górna granica, która mówi ile można maksymalnie uzupełnić białko w diecie WPCkiem?
Dzisiaj wpadło mi 60g prochu i zastanawiam się czy 60g WPC może zostać na stałe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma granicy, ale powiedzmy sobie szczerze - po co?
inna sprawa, że mięsa to dość dobre źródło potasu, a zapotrzebowanie na niego jest spore :)

Jabłko drogie, forma nie ma znaczenia, różnica między mono a innymi mieści się w 1%.
Jedynie możesz pomyśleć o połączeniu krety z betą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
U mnie na opakowaniu jest napisane 33g na porcję i w zależności od zapotrzebowania 1-3 porcji/dziennie :P

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie patrz na to co jest na opakwaniu :)
na gainerze potrafi być 2 porcje w ciągu dnia po 260g każda.
Prawo nakazuje umieszczać porcje i dawkowanie na suplach, bo są to środki spożywcze specjalnego zastosowania czy jakoś tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Kreatyna i Beta Alanina od poczatku masy mi towarzyszą. Jedyne co to trzymać się diety, ćwiczyć a siła urośnie, tak ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da, możesz też np jechać wszystkie serie na 6 powtórzeń, albo 8 i 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
DZIEŃ 16 - MASA

Suplementacja
Monohydrat 5g rano
Beta Alanina 4 kaps
WPC80 30g

Trening

Rowerek stacjonarny 15 min

Dieta


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium