SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55125

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2572 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27940
Regeneracja.

Dzisiaj wyjątkowo mniej kalorii, bo pozwoliłem sobie w szkole na Marsa.
Co sądzicie o białku Pure american z Fitmaxa ?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2572 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27940
Regeneracja.
Zrzutu nie będzie dieta dzisiaj była nawet ok, wpadło sporo mniej kalorii, ale przez to, że ogólnie nie miałem dzisiaj od samego rana apetytu i bolała mnie głowa (zatoki).
Jutro chyba nigdzie nie jadę, więc luźniejszy dzionek, może posiedzę troche to jakiś nowy trening sobie ułożenie i może uda zrobić się jakieś małe podsumowanie redukcji i przygotowanie na okres masowy.

pozdro!
napisał(a)
Początkujący
PODSUMOWANIE REDUKCJI

Moje odchudzanie zapoczątkowało się w zeszłym roku, kiedy to stwierdzono u mnie otyłość ważyłem wtedy 102kg przy 172cm wzrostu. Zacząłem wtedy uprawiać sport, najpierw jazda rowerem, potem piłka nożna następnie co sprawiało mi duży dyskomfort (wstydziłem się pokazać) basen.

Słodycze i słodzone napoje poszły w zapomnienie, diety żadnej nie stosowałem jadłem to co zawsze (oprócz shitów) i tak waga spadła do 85kg.
Od lutego 2013 roku chodzę regularnie na siłownie, niestety dopiero od kilku miesięcy z dietą. Wiem, że popełniłem błąd, nie ćwicząc z dietą, wtedy może szybciej bym spalił tłuszcz i ogólnie byłoby lepszym wyjściem dla mojej gospodarki hormonalnej, ale trudno.. czasu i tak już nie cofnę.

Zdjęcie niestety mam tylko z wagi 85kg, zrobione na kilka dni/tygodni przed tym jak poszedłem pierwszy raz na siłownie, nie pamiętam dokładnie. A to drugie zrobione kilka dni temu.

Żałuje kilku spraw, które zawaliłem zbijając wagę min dlatego, że na początku trochę głodowałem i tego, że łatwo się poddawałem. Szczerze mówiąc, gdybym mógł raz jeszcze (choć wcale już nie chcę ) zrobić redukcję poprowadziłbym ją zupełnie inaczej.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1768
Wiadomo człowiek uczy się na błędach. Ale i tak to czego dokonałeś jest sporym wyczynem większość ludzi z nadwagą olewa ten problem (potem robią z tego programy show bo jakiś grubas 30 lat wp*****lał batony to warto o nim zrobić reportaż). Gratuluję Ci tego czego dokonałeś ale nie spoczywaj na laurach zawsze może być lepiej ! Szacunek.

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

napisał(a)
Początkujący
Zdjęcie po lewej wizualnie jakby jest większe, to jest pomniejszne nie wyglądam tutaj jeszcze, aż tak grubo, ale co tam
Jutro ostatni dzień regeneracji, a w poniedziałek ruszamy z masą , stopniowe zwiększanie kcal i jazda . Muszę trochę zmodyfikować swój trening.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 7807 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39098
No ładna przemiana ;) Oby tak dalej masuj masuj
napisał(a)
Początkujący
DZIEŃ 1 - MASA

DIETA

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 8828 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 48446
masa :D i 1950kcal :D

Pomogłem? - przyznaj SOGa :) --------------------->

(aktualny) DZIENNIK -> http://www.sfd.pl/byle_do_przodu__dziennik-t970638-s44.html

(zakończony) PROJEKT MASA Vol.3 - http://www.sfd.pl/PROJEKT_MASA_VOL.3_DT_PARAMARIBO2-t978213.html 

napisał(a)
Początkujący
No kazaliście mi zwiększać 70kcal co tydzien :D
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 297095
Skoro wcześniej to była głodówka to te 1950 jest dużo ;)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

Dziennik Coockawsky

Pasztet warzywny Pasztet warzywny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Ronnie Coleman "The King"  - znamy datę premiery! Ronnie Coleman "The King" - znamy datę premiery! Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota!