SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dream - syn marnotrawny

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Coś czuję, że za kawałkiem czekolady poszłaby całą tabliczka, a za tabliczką ...

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
no to właśnie mówię, że jak będzie np. co drugi dzień sobie jadł to w końcu może mu się unormuje i jak będzie wiedział, że jutro na legalu sobie zje np. 2 michałki, to łatwiej mu będzie wytrzymać do tego kolejnego dnia bez obżerania się słodkimi rzeczami, bo będą na porządku dziennym, nie będzie miał w głowie, że następny cheat dopiera za miesiąc czy dwa, ale w sumie to niech on sam stestuje co woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Mógł tyle nie kupować jak ma słabą wolę Ja mam 2 reklamówki "junk food" pod szafką schowane a nawet nie ma sekundy żebym miał na to ochotę.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
też nie miałem na nie ochoty w p***u długo. Dopóki nie zacząłem jeść. Od poniedziałku ogarniam, już ostatecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale od poniedziałku który wypadnie jeszcze w tym roku czy to już plany na 2016?

Ja wczoraj i dzisiaj miałem przed nosem moje ulubione słodycze, ale nie dałem się skusić. Ogień!

I Ty też k***a ciśnij Dream!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
od poniedziałku teraz. Kupię po maturze z polaka karnet na siłkę, zrobię lekki siłowy i 20 minut na rowerze, we wtorek, środę, czwartek, piątek to samo, w sobotę jadę na koncert ale micha czysta będzie, niedziela może spróbuję biegać i od kolejnego poniedziałku już rura... gorzej już nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dobra, nie ciśnijcie tak z niego, może się ogarnie ja zakładam, że maks 2 tyg i będziesz już w zgoła innym humorze, chyba, że na tym koncercie polecisz po bandzie

Zmieniony przez - Iness w dniu 2015-05-02 21:44:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Żyjesz dream xd?

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chyba cierpię na Syndrom Dreama bo jak wpadłem w trans to do diety nie mogę wrócic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
chemi sie pewnie dream uczy bo jutro maturka

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Bisu - Nigdy w miejscu !

Następny temat

IF kozo

WHEY premium