SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Dobry sposób na cardio poharatac w gałe szczególnie po dzisiejszym meczu w tv ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
domino1664
Dobry sposób na cardio poharatac w gałe szczególnie po dzisiejszym meczu w tv ;)


akurat dzisiejszy mecz nic nadzwyczajnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
BPL-G

akurat dzisiejszy mecz nic nadzwyczajnego

Akurat masz racje ale zostało 10 dni do finału lm i nie caly miesiąc do MŚ. Więc taka rozgrzeweczka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
finał zapowiada się zacnie i patrząc jak grają obie drużyny to wydaje się że musi być świetny mecz , mundial również ale tam ciekawie zazwyczaj dopiero faza pucharowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
W 2 dzien mistrzostw juz grają hlHiszpania kontra Portugalia. Na czas mistrzostw chyba zrpbie lige typera u siebie w dzienniku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
witam


DNT

Troche do jednej bramki wczorajszy finał, w sumie spodziewałem sie, że Atletico zgarnie tytuł.
Teraz Real w mojej opini zgarnie puchar, Lpool nie wiadomo co pokaże strasznie nieregularnie grają chłopaki.

piłka 2h

zmahałem sie jak uj ;d
gralismy na boisku do grania 7v7, a bylo nas 10 5v5
gralismy sobie do momentu az Nam sie odeche, a zaplacone za 1h, na tygodniu tak jest jak nikt inny nie zabookuje

reszta dnia spokojnie relax, pranie, male zakupy w polskim - watrobka, woła, jakies twarogi, kapucha kiszona to co potrzebuje zazwyczaj
wpadło Mi w rece masło klarowane w asdzie, to wziałem 3,5£ za 500ml, 99%fatu, dobre w smaku juz smazylem sobie omleta rano ;-P




szama

wczoraj wrapy na wieczór, warzywka + indyk










Jutro Push
Pzdr


Zmieniony przez - f3dorr w dniu 17/05/2018 20:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
f3dorr

Teraz Real w mojej opini zgarnie puchar, Lpool nie wiadomo co pokaże strasznie nieregularnie grają chłopaki.



ta nieobliczalność właśnie powoduje że każdy wynik możliwe
potrafią w pół h zabić City 3-0 w 70 minut z Romą 5-0 jak i dostać w drugiej połowie 4 bramki od Sevilli (jak dobrze pamiętam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ja obstawiam 2:0 dla realu bedzię pełna dominacja w środku pola i wysoki pressing. W tym wszystkim jest nadzieja, w jeden akcji Salaha <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Patrząc na wyniki obu drużyn i styl gry, nie widzę żeby któraś z drużyn zachowała czyste konto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
ema


napisze w skrócie, bo nie mam weny, wrzuce wiecej zdjec za to

wczoraj

DT

PUSH

- bulgarskie 4x12
- prostowanie 4x10
- wyciskanie sztangi 5x10
- smith + 3x12
- brama/maszyna 3x12
- wyciskanie hantli siedząc 4x15-12
- boczne 3x15-10
- francuz leżąc 4x12-10
- liny 3x15

+ interwał


Przyznam troszkę zgrzeszyłem wczoraj i dziś , nadzwyzka kcal na bank, alee masa ;d
Tening z rana i tak na prawde posiłek przed i potreningowy sie tylko zgadzał
Pózniej spontan do centrum z qmplem i wróciłem była 23.
Lecz być w centrum i sie piwa nie napić, zjeść posiedzieć przy Tamizie w ciepłe dni to grzech.
Wpadły wrapy na poczatku jakies piwerko, pozniej przy london eye zjedlismy sobie małe sushi, ale nie pojedlismy to zamówiliśmy całą miche a'la sushi
Dobre nie powiem, tylko sporo dolarów tam kasują
Fajne też miejśce i odskocznia mała ''Wenecja'' jak sobie to nzawali i bary na wodze w łódeczkach ;d







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Biegi sprinterskie zamiast treningu na siłowni

WHEY premium