SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ale burżuj %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Bartuś, blog modowy otwierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
julcziik
Ale burżuj %)


w końcu dziś wasze święto, niech sobie Bartuś nie odmawia wydatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, że Bartek to kobieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
Co to za zdjęcia z zakupów perfjumów czyżby to instagram hehe ? Zegarek super , prostota która cieszy oko taka jest też nowoczesność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
to teraz bedziesz ładnie pachniał na treningach że nie będziesz mógł odpędzić się od adoratorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
DZIEŃ 33





OFF od siłki, w pracy luz, do momentu kiedy wpadł boss i powiedział że mamy sie spodziewać audytu zaraz z Head Officu .
ogólnie zdążyłem sie przygotować mentalnie i wyszło 80%, wiadomo zawsze może być lepiej, ale jestem zadowolony
Miałem motywacje z ust bossa, ma być dobrze jak nie to nie będzie graduacji
Z szamy nic ciekawego, w pracy spróbowałem woła, może być, bedzie wpadał raz na jakiś czas.
Ogólnie to jeden sobie armaniego przywłaszcze, bo dla Mnie bomba , reszta brat ociec mamuśka, na weekend będą to im zapakuje jakoś ^^
Ogólnie polecam jeszczcze 212 VIP Carolina Herra, teraz używam też przyciąga laski , akurat nie było na sprzedaży
Jutro z rana rannego Nogi

Tortille z wczoraj z kurą, jajem, pomidorami i kiszonymi
Weszły jak w piach na kolacje




@dexik:Guza szukasz ? , mogę Cię psiknąć w mojej obecności, wtedy możemy rozmawiać jak prezesi
@julcia:Jaki burżuj widzisz na promocje rok czekałem, mydełkiem FA sie do tej pory nacierałem
@sefen:Modowy? Czemu nie , może wyjde na scene, ale trochę inną i w ciuchac CK
@pat:Myślę, że tak codziennie inny przed i po treningu, prysznic zbędny, bo się dość długo trzymają na skórze to wiesz xD
@maksik:Bartek to Bartek
@kacper:Nie nie mam insta, snapchata tez , focie sobie w programie obrobiłem ^^, zegarek prosty taki, że aż go polubiłem

Pozdrawiam


Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2016-03-09 23:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Przyciaga laski - w internecie xD, tez robie.nogi z rana ... - o 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
placki kupne czy robotne?


Mogłeś mi wziąć tą 200 bossa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Biegi sprinterskie zamiast treningu na siłowni

WHEY premium