SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[Blog] droga do upragnionej sylwetki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21952

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 192 Napisanych postów 622 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20643
Nudny tydzień dziadkowie pojechali i nie mam z kim zostawic młodego zeby iść na trening. Sa plany aby jutro ale zobaczymy micha i cardio robione.
Zachcianki moje z biedry.

I dwie fotki z pracy z weekendu. Tak można żyć !!!

Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-09-18 14:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1242 Napisanych postów 4745 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170949
Makreli wieki nie jadłem, a uwielbiam!
Z wędzonych polecam jeszcze trewala
Też krokomierz zainstalowałem, z ciekawości w tej Szczawnicy, ale zostawię bo fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 192 Napisanych postów 622 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20643
Czawaj
Makreli wieki nie jadłem, a uwielbiam!
Z wędzonych polecam jeszcze trewala
Też krokomierz zainstalowałem, z ciekawości w tej Szczawnicy, ale zostawię bo fajna sprawa

Trewala nie jadłem ogolnie jem żer względu na omege 3 raz w tygodniu ryba wlatuje ;) A ja mam z aplikacji samsung health od nowości krokomierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1242 Napisanych postów 4745 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170949
Fakt, też mam, muszę konto stworzyć jedynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dalej nudy u mnie ale juz wiem że na weekend bede na siłowni. Dobrze mi zrobiło tec DNT jutrem głodny ciężarów. Cardio i nicha trzymana układ trawienny tez ozpoczął na tych niskich kcal.
zlepek szamy z 2 dni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 81
Powiem szczerze, że apetycznie to wygląda. I jajko też dobrze podsmażone, że środek jest płynny :) Taki jest najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jaks
Powiem szczerze, że apetycznie to wygląda. I jajko też dobrze podsmażone, że środek jest płynny :) Taki jest najlepsze.

Może i najlepsze i najsmaczniejsze Le na tosta sie nienadaje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procentowy udział włókien mięśniowych