logo
zamknij zamknij

[Blog] Fit pyszności według Rangera93

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

0 5 0
napisał(a)
Ranger93
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10041
Witam wszystkich bardzo często wpadam tutaj na dział Kuchnia i korzystam z różnych przepisów/pomysłów, mam kilka swoich z którymi z chęcią się z Wami podzielę:D Zapraszam na do śledzenia mojego bloga będę tutaj wrzucała różne zdrowe fit posiłki i desery :D

Na sam początek coś na słodko ! :) ✔A co to? FIT JEŻYKI :D

Zapraszam do śledzenia bloga bo dopiero się rozkręcam :D Jutro w planach mam wrzuć moje fit Reese'S

Dobranoc Fit maniacy ZZzzzz ZZzzz

Zmieniony przez - Ranger93 w dniu 2017-03-14 23:48:02
3
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzyzu9218
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 457 Na forum 320 dni Przeczytanych tematów 9433
Przydałby się jakiś fit przepis do tego fit zdjęcia ;p
(całe szczęście że to nie mięsny jeżyk ;D)
napisał(a)
mytant
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 808 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39704
Hej. Wrzucaj również przepisy
napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ranger93
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10041
napisał(a)
mytant
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 808 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39704
Jak chcesz zejść linijke niżej to shift+enter
napisał(a)
Ranger93
Początkujący
mytant
Hej. Wrzucaj również przepisy

Wrzucę przepis jak zrobić to cudo z kozackim makro--->całości zawiera tylko 616 kcal Białko: 43 g Węglowodany: 66 g Tłuszczy 20 g Dopiero zaczynam zabawę z blogiem i pisaniem na tym forum proszę o wyrozumiałość :) Dobranoc
1
napisał(a)
Ranger93
Początkujący
FIT JEŻYKI 
Składniki:
25g odżywki białkowej smak najlepiej jakiś czekoladowy czy miasteczkowy
15g rodzynek kroimy na drobno
15g gorzkiej czekolady 90% kakao
120g białek jaj (3 szt. Rozmiar L)
10g oleju kokosowego

Przygotowanie:
1.Odżywkę dokładnie wymieszaj z białkami jaj żeby nie było grudek
2.Rodzynki i wafle ryżowe pokrusz i dodaj do wcześniej wymieszanej masy może także dodać odrobinę jakiegoś słodzika , erytrytol , ksylitol itp. wedle uznania
3. Blachę wykładasz papierem do pieczenia , jeżyki formujesz rękoma dość mocno ściskając je
4. Pieczemy w 180 stopnia przez 10 minut piekarnik ustawiony na pieczenie góra i dół może też być z termo obiegiem po upływie 10 minut wyłącz piekarnik i zostaw jeżyki na 5-10 do ostygnięcia
5. Polewa na ciastka rozpuść olej kokosowy w kąpieli wodnej do niego dodajesz czekoladę i ponownie roztapiamy w kąpieli wodnej
6. Wyciągamy nasze ciastka na talerz wyłożony folią i polewamy nasz polewą
7.Polane ciastka kładziemy na 10 minut to zamrażalnika tak długo żeby czekolada się zagęściła można też jeść od razu jak chcecie .

Makro Jeżyków: 616 kcal w tym 43 g białka 66 g węglowodanów i 20 g tłuszczy

Smacznego Przepis prze kozak jak dla mnie ----> Warto wypróbować

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5106 Napisanych postów 210237 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676573
witamy w dziale , edytuj posty!

NIE ODPISUJE NA PW !!!!!!

Zapraszam do nowego działu

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

Szukasz pomysłu na smaczny i zdrowy posiłek ?zapraszam do działu Kuchnia-http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Konsultacje-
cykle , suplementacja ,odżywianie rafalsfd@wp.pl

Pomagamy dzieciakom -http://www.sfd.pl/Nabijamy_Pajacyka_!!-t1138796.html

napisał(a)
Ranger93
Początkujący
FIT REESE’S ----> PETARDA ! POSIŁEK BIAŁKOWO-TŁUSZCZOWY !
Składniki:
20 g oleju kokosowego zapachowego
25 g masła migdałowego / orzechowego
25 g odżywki o smaku czekoladowym najlepiej nie polecam dawać jakiś owocowych smaków
Jakiś słodzik wedle swoich preferencji smakowych
10-15 g kakao naturalnego
Foremki silikonowe

Przygotowanie:
1.Olej rozpuszczamy w kąpieli wodnej
2.Odżywkę rozpuść w minimalnej ilości wody 25-50 ml wymieszaj dokładnie
3. Do oleju dodajemy rozmieszaną odżywkę , kakao i wszystko dokładnie wymieszaj tak żeby olej związał się z pozostałymi składników
4. Masę na reese’s wylewamy do foremek zalewamy tylko trochę żebyś mógł/a dodać do środka masło migdałowe i tak do każdej foremki . Dolewasz pozostałą masę tak żeby przykryć nasze masło migdałowe.
5.Nasze reese’s kładziemy na 2 godziny do zamrażalki tak długo aż się zgęstnieją ładnie. Ja robiłem wieczorem je więc przez cała noc siedziały w zamrażalce. Nie mam porównania z prawdziwym reese’s bo nie jadłem ale te co ja zrobiłem smakowały zaj**iście !

ŻYCZĘ SMACZNEGO !! :D

Makro naszego FIT REESE’S -----> 426 KCAL 27 g BIAŁKA 3 g WĘGLOWODANÓW i 34 g TŁUSZCZY

1
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5106 Napisanych postów 210237 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676573
wyszły bardzo fajnie
1

NIE ODPISUJE NA PW !!!!!!

Zapraszam do nowego działu

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

Szukasz pomysłu na smaczny i zdrowy posiłek ?zapraszam do działu Kuchnia-http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Konsultacje-
cykle , suplementacja ,odżywianie rafalsfd@wp.pl

Pomagamy dzieciakom -http://www.sfd.pl/Nabijamy_Pajacyka_!!-t1138796.html

napisał(a)
Ranger93
Początkujący
lodzianin1
wyszły bardzo fajnie

Jeszcze lepiej smakują :D Watro je zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LOW CARB] FIT Kebabo-omlet z twarożkiem vel. palce lizać

Następny temat

Ile ml?

Czy w ciąży warto trenować?

3 najczęstsze urazy na siłowni

Jak poprawić wytrzymałość?

Orzechowe kluski jaglane

HOT weteranki polskiej sceny Bikini Fitness

Metody progresji: piramida – plusy i minusy

Ile kilogramów można schudnąć w miesiąc?

Ostro trenuję a nie chudnę - poznaj 3 powody, dlaczego tak się dzieje