SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3828361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Noe I nawet nie kupuje teraz takich rzeczy.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Każdy u siebie ma takiego pacjenta.
I pewnie nie jednego.
U mnie jest taki jeden, Turek, który nike wszytskich na łeb i szyję.
Koleś spędza na siłowni jakieś 2h.
Bo jak przychodze to jest.
Jak wychodzę to nadal jest.
Wszędzie lata z torbą.
W niektórych supli chyba z 10.
Nawet białko pije podczas treningu.
Przed i zaraz po też oczywiście.
Bo katabolizm.
Tank.
Super buty itd.
Ale najlepsze jest to że 5 lat wygląda tak samo.
Tylko opalenizna się zmienia.
Patrzy się tak jakby chciał mnie zjeść.
A 2/3 swojego czasu na siłowni spędza tak




Co się nie popatrzyłem na niego to siedział na telefonie.
Trochę chamowa była wczoraj ale mówię do siebie "muszę zrobić kilka fot jak ćwiczy".
Z bliska się nie dało.
A nie chciałem przesadzać.
Wiem walorem z drugiego końca soki na zoomie.
Niestety tylko 2 wyszły w miarę ok.

Ale powaga.
Bez telefonu to pewnie nawet by nie szedł na trening g bo i po co.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-25 16:14:41

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Pewnie zrobił 10 serii po 5 wiadomości więc norma wyrobiona. ;)
Dokładnie, na każdej siłce się taki znajdzie...
Gapi się na Ciebie i pewnie myśli na czym latasz, bo on dalej jest taki sam jak był....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93977 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667082
krzyzu9218
Pewnie zrobił 10 serii po 5 wiadomości więc norma wyrobiona. ;)
Dokładnie, na każdej siłce się taki znajdzie...
Gapi się na Ciebie i pewnie myśli na czym latasz, bo on dalej jest taki sam jak był....


takich to jest dużo więcej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dlatego ja trenuję ze stoperem, żeby przerwy w których ćwiczę między seriami kolejnych wiadomości nie były za długie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Oj tak, każdy ma u siebie takich "twardzieli". Nieraz przychodzę - są, wychodzę - są, a ćwiczących ich zobaczyć - sztuka. Najgorzej jak siądą na stanowisku i fon w łapę. Ale to już wtedy sposób mojego kumpla, grzecznie z liścia w łeb i problem rozwiązany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
u mnie jest taki co 5 razy w tyg po 2h ćwicze (w ramach tego jest tez obowiazkowe cardio 30-40min po treningu). Gdzie hitem jest to że PODCZAS truchtania na bieżni je pojemnika ryż bo katabolizm....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ps sol nie odpowiedziales dziku namoje pytanie z przed kilku dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93977 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667082
w galerii założymy temat wazony na siłowni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5366 Napisanych postów 15375 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387973
takich osobnikow jest pelno, ciezej racze znalezc ludzi ktorzy cwiczyli tak jak sie cwiczylo 15-20 lat temu, zap*****lac i do domu jesc, teraz telefony, srocial media, cale zycie miesci sie w kieszeni to co sie dziwic, sam w czasie przerwy miedzy seriami wyciagne telefon zeby utwor zmienic itp. itd. poprostu czasy sie zmieniaja, teraz ludzie nie chodza na silownie zeby cwiczyc, chodza bo taki jest trend... jak ktos przesadza tak jak ten delikwent to czasem pytam sie ile mu zajmie jego 'text message sesion' jak to jeff wright mowil, i zawsze dziala, no i pomaga tez pewnie to ze jestem brzydki


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/08/2017 20:20:56

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium