SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
carb nite - w wersji fat wysoko + wegle wysoko - sol robił to tylko na podtrzymanie formy (stagnacja formy).
Ja bym wywalił póki co fat night (to można zrobić, raz na 3-4tyg), i zrobił co 7dni ładowanie nisko fat, wysoko wegle, średnio-nisko białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3648
Sorry piszac carb nite mialem ma mysli high carb ok 800g i max 50fatu.
Stad pytanie - czy 'czekac'z danymi zalozeniami czy zmieniac cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
solaros
Plus bzyku - czego nie odpuszczę- jakieś #40% traci fatu podczas obróbki. Więc jak dobrze trafisz to na 109g masz 1 czy 2 gramy fatu. Dziś i kurator przeszedłem się po biedronce i znalazłem 3 "ready to eat" schab gdzie miały od 1,5 do 3g. Więc ten tego.....


No w sumie jak takiego schabowego się usmaży w 5g tłuszczu a nie żeby pływał to wyjdzie gites ale to trzeba zrobić samemu bo taki kupno schabowy to ma tyle fatu ze hoho

Mi żona schabowe robi w cieście naleśników bez grama tluszczu i wychodzą bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668767
Podaj przepis bo tak nie jadlem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
lodzianin1
Podaj przepis bo tak nie jadlem


Robisz ciasto jak na zwykłe naleśniki schaba rozbitego maczasz i na patelnie ryby tez tak robię tylko najlepiej patelnia tefala żeby była albo jakaś dobra bo wtedy piecze się bez tłuszczu i nie przywiera
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3648
To ja polecam zrobi ciasto jak na nalesniki plus doprawic je pikantnie, wlac do michy i wrzucic w to miecho pokrojone w dlugie paski. Tak wytaplane na blache i do pieca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668767
Bedzie trzeba wyprobowac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
Sol masz gdzies moze opsiany swoj ostatni tydzien BPS? Nie moge znalezc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pisałem gdzieś.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
A zamierzasz może w przyszłości napisać jakiś art na temat BPS? Nawadniania itd? Lub może szczegółowo opisz jak to u CB wyglądało, myślę że wiele osób jest ciekawych Twojego podejścia do tej kwestii patrzac na Twoje podejście do jedzenia :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium