SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
GhostRecon
wyliczyć idealną nadwyżkę kaloryczną tak żeby łapać czysty mięsień.

Pod warunkiem że każdy dzień jest taki sam pod względem aktywności. Chodzenia, siedzenia, spania, nie wspominając o siłce, stresie itd itd. not possible imo.

no i jedzenie też ma uśrednione wartości odżywcze więc 100g ryżu != 100g ryżu jeśli chcemy to tak precyzyjnie dotykać

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-11-22 10:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To by moze bylo i mozliwe jakby waga rosla i mala liniowo.
A tak nie jest.

Woda w organizmie robi robote.
Zly dzien wybierzesz i moze sie wydawac ze waga stoi a po prostu mniej wody.
Glikogen.
Zawartosc jelit.

Ale jesli sie uprzec to minimalny plus kcal.
Choc i tak pewnosci nigdy nie bedzie bo nie jest powiedziane ze pojdzie w miesnie a nie smalec

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
No ja trzymam od 3 tygodni bilans podobny kcal w skali tygodnia,wysiłek fizyczny podobny wiadomo nie wyliczysz idealnie ale jest praca na nogach i trochę siedzącej i waga od 3 tygodni taka sama ,tak samo wymiar pasa i się zastanawiam o ile zwiększyć kcal w skali tygodnia żeby właśnie łapać mięsień wiadomo tłuszczu też trochę może być ale żeby łapać jednak bardziej czysto jak z tłuszczem.

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
No ja trzymam od 3 tygodni bilans identyczny kcal w skali tygodnia(+/- 100-200kcal),wysiłek fizyczny podobny wiadomo nie wyliczysz idealnie ale jest praca na nogach i trochę siedzącej i waga od 3 tygodni taka sama ,tak samo wymiar pasa i się zastanawiam o ile zwiększyć kcal w skali tygodnia żeby właśnie łapać mięsień wiadomo tłuszczu też trochę może być ale żeby łapać jednak bardziej czysto jak z tłuszczem lub inaczej zmaksymalizować przyrost mięśnia przy jak najmniejszym otłuszczaniu się bo później przy redukcji dużej ilości tkanki tłuszczowej popali się więcej mięśnia i wyjdzie na to samo jakby łapać ją po prostu wolniej.

Także chodzi o takie zwiększenie kcal od bilansu zerowego żeby łapać max. możliwego mięśnia przy niskim łapaniu tłuszczu.

Źle kliknąłem i dwie podobne odpowiedzi:)



Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2014-11-22 15:22:45

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Tak teraz patrzyłem i takie pytanko, jak CI urosła tak klata na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
nie urosła, smalec zszedł i ją odsłonił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Parówki Kacper, parówki trzeba jeść ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Heheheh
Parowki to chyba to.




Smalec zszedl ot to cala filozofia


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-11-22 18:15:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Zejść może ale czy napewno ,aż tyle ,że klata nabierze grubości i będzie taka nabita ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej