SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dzieki Przemek.

sebaMarsz
Takie minimalistyczne podejscie,standardowe.Teraz bez spiny specjalnej.
Ale tez chce zobaczyc jak to bedzie wygladac pod koniec redukcji bo warunki [praca i dni] sie nie zmienia.
Bo nigdy sie nie wyrabialem z ucinka wody.
Zawsze o te kilka godzin za pozno lub 1000g wegli szlo juz bez wody.

4 dni ok 8-10litrow wody
im wiecej tym lepiej
czyli wtorek - piatek

do tego malo wegli - czyli tyle ile mam - czyli 50g
fatu tez malo wpada teraz - palnuje 30-40g,no ale.......

w sobote 13 trening do 15
do 18 jakies dwa posilki z woda
o 18 woda stop
czyli wyjdzie jakies 50% wody z dni wczensiejszych,moze 40-60%

w sobote po treningu juz lkadowanie na wysokich weglach i minimum fatu

na noc jakis fat
fast food ospada bo o 24 nigdzie nie bede jezdzil
choc w sumie..........albo i nie bo dzieciaka nie bede budzil zeby ze mna jechal


wiec frytki ,ze spora iloscia fatu i soli
albo pizza
albo maslo orzechowe
albo czekolada
albo jakies batony

ogolnie mam zamiar dac w tym posilku do 100g wegli i ok. 50g fatu

rano w niedziele - podobna rzecz ze musialbym jechac o 10 do mcdonalda
probowalem kilka razy i nigdy nie zdążyłem
bo silownia otwarta do 13,wiec lipa

fast fooda konczylem po 11 a nawet przed 12,wiec jechalem zawsze w momencie kiedy zaczynam sie trawiac

tym razem zamierzam po prostu w domu zjesc frytalki z jajacznica na masle [w sumie Przemek mi to podpowiedział po ktorys zawodach a nigdy nawet na taki pomysl nie wpadlem]
oczywiscie przesolone wszytsko
jak bedzie palsko - a pewnie bedzie - to kilka bulek maslanych/tostow z nutella

do tego momentu nadal malo plynow jesli bedzie sporo wody
potem trening ok. 12
podczss treningu juz jakis suplement - a mam 12 round - wegle + mineraly,glownie potas

....i zobaczę

taki plan

bez manipulacji mineralami
tylko woda i wegle

moze gliceryna wleci choc nie wiem czy bedzie sens jesli bedzie posilek tluszczowy
moze jakies alko wleci,ale bez przepitki nie wypije





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-09 17:20:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Kurde!!! Właśnie miałem ostatnio kilka razy taka rozkmine i miałem pytać o to u siebie w dzienniku z tym sikaniem :) nie chce, nie chcę, à jak się zachce to masz 5 sekund albo problem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
Do jajeczniczki jeszcze kiełby, podsmażyć na sporej ilości kokosowego, i nie ma opcji żeby nie nabiło Nie no, pół żartem pół serio - jak wiesz że kiełbasa nie siądzie Ci na kichach, to warto dorzucić. Przed Władysławowem też ładowałem się kiełbasą, Mariana Basia specjalnie mi po drodze sklepu szukała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kiełba nie bo siedzi długo ale fryty i jajecznica to jest to.Może będzie lepiej niż po maku.Po maku Burger mi siedzi do końca dnia,bo tak to jest jak się je psa zmielonego razem z buda.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Za mną dwie bulletproof kawy. W końcu puściło.Ulga to po pierwsze - po drugie nabilo a po trzecie brzuch plasciutki.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kurde, ja to zjem burgera w McD i po chwili nic nie czuje, że coś jadłem...
Jajecznica z boczkiem spoko opcja na załadowanie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Plan jest :) niezle, czekam na eekt koncowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
BzykuDG
Kurde, ja to zjem burgera w McD i po chwili nic nie czuje, że coś jadłem...
Jajecznica z boczkiem spoko opcja na załadowanie.

Mam to samo ale po 5 big makach bęben wywalony przez tydzień

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja tym razem tez dawalem kokosowego na ladowaniu za rada Przemka i wyszlo moim zdaniem lepiej niz wczesniejsze ladowania jesli choszi o nabicie;) a frytki to obowiazkowo na noc Ehh widok bezcenny jak Przemek trzymal lache kielby w rece i przegryzal w drodze do Wladka:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium