SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Za mną dopiero 1 dzień off, a już myślę o treningu i jedzeniu.
Ale dziś drugi dnt pod rząd.
7treningów w poprzednim tygodniu dało znać o sobie.
W.sobote ok 12h snu.
Wczoraj kimalem w sumie Przez pół dnia na kanapie, o tyle Dobrze że młody sam się zajął sobą (tj. Pocoyo na tablecie).
Jakby tak zliczyć to też z 11-2h.
Tego brakowalo.
Dziś jak nowo narodzony.
Szkoda ze off

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Za Jelene poszedł SOG :D
W życiu jej nie widziałem...
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja też w sumie. Tak sobie śmigam filmik po filmiku a tu Yeb. Szkoda że takich nie ma w realu hehehe

Tak sobie myślałem, fajnie jakby na każdej siłowni było kilka takich, a co ja mam?
Czeszko - słowaczke z aspiracjami, szkoda tylko że twarz kolesia po 50-tce.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-18 18:34:17

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
solaros
kuba1110
Mosto
Sol możesz napisać z kąd bierzesz plany ? Bo te plany treningowe którymi lecisz są zawsze kozackie. A w sieci nie umiem nic znaleźć ciekawego. Non stop wk z 5 x 5 sie pojawia.

Wystarczy zapytać...
ciekawostki od krystiana
https://gregorytaper.com/2014/10/03/the-compiled-work-of-christian-thibaudeau/


skad Ty to bierzesz wszystko?

dzieki po raz kolejny

dlugo szukalem ale nigdzie nie moglem znalezc calej bibliografii

solaros
bo szukac to cza umić



szkoda że niektóre linki nie działają i spis już nie jest uaktualniany..
mam jeszcze 4 knigi w pdf'ie...te dopiero prują beret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niby nie jest ale i tak jest ogrom. Linki nie działają bo oni chyba na t-nation adresy pozmieniali. Zazwyczaj kopiujac nazwę wchodzi. Przecież żeby to przerobić to potrzeba z kilka miesięcy czytając 2-3 godziny dziennie, lub więcej nawet.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Trochę tego jest ale w większości info się przeważnie powtarza więc szybko to przejrzysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chyba muszę to napisać, nieoficjalnie, dwa tygodnie przed planowanym startem zacząłem redukcję..........jedząc 750g węgli, 200g fatu i blisko 6000kcal.

Nie wiem o co kaman.
Ale waga znowu poleciała, pas też, bebzon wyraźniejszy,żyły na nogach jak na koniec redukcji.
Wcale mi to na rękę obecnie nie jest.

Jedyna zmiana (po za zwiększeniem ilości węgli) to zmiana treningu 3 tygodnie temu.
Albo zbieg okoliczności, albo metabolizm tak kopniety że jedząc 5600kcal kręcę się koło zera, a dodanie treningu powodującego wzrost ilości kwasu mlekowego (i gh) powoduje rekompozycje.
Innego wytłumaczenia nie znajduje.
Ostatnio więcej stresu jakoś, ale to powinno iść w drugą stronę.

I tego sobie nie wkrecam bo mam foty nogi zrobione jakoś w lutym,marcu i teraz.
Na pierwszej może 1 żyłka się przebija, na drugiej kilka, na ostatniej 2x więcej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
niestety Solaros, musisz dokupic sobie gainera i wypijac go miedzy posilkami, zeby moc cos przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Jak nic tasiemiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
jest jeszcze opcja ze te cale jedzenie wystawia, robi fotki i chowa do szafy.


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-21 00:37:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej