SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] melo15 "Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia"

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72899

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 444 Wiek 21 lat Na forum 230 dni Przeczytanych tematów 83865
Z drugiej strony miłej zabawy, młodość jest jedna, jeden-dwa wieczory nie zaszkodzi
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 2749 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49712
Hej, hej wracam Cieszę się że się udało odnaleźć dziennik i się tutaj udzielaliście a nawet widziałem że mój temat z pizzą na ziemniaczanym spodzie odżył

FiQus
Dokładnie, powodzenia ;)

Zarzuć tam czasem jakimś plackami twarogowymi

Niestety nie mogłem zarzucić plackami twarogowymi bo oni jedyny twaróg jaki tam mają to kozi :(

BroStyle
Z drugiej strony miłej zabawy, młodość jest jedna, jeden-dwa wieczory nie zaszkodzi

No na zabawę niestety czasu nie starczyło

A na kuchni mimo wszystko jakoś sobie radziłem żeby dalej zjeść smacznie, zdrowo i pożywnie

Do pracy zawsze płatki owsiane/jaglane/orkiszowe lub kuskus z odżywką białkową do tego żurawina, orzechy i jogurt naturalny i nawet pod koniec batoniki zbożowe ;)

A tak to:

Obiado-kolacje

Jak było wolne to na śniadanie jakiś omlet

Reszta

Słodkości też nie brakło i kilka rzeczy sobie przywiozłem

Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-08-15 21:04:43
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 2749 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49712
Kurde miało być ładnie ale widzę że coś tutaj się pozmnieniało z edycją postów

Obiado-kolacje

Jak było wolne to na śniadanie jakiś omlet

Reszta

I kilka rzeczy musiało zostać przywiezione

I już domowe jedzonko

Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-08-15 21:24:06
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 491 Napisanych postów 6361 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 112960
Reaktywacja :D
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 433 Napisanych postów 711 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14081
Gdzie mam się zgłosić po odbiór reese's white? ;)

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-08-15 23:57:04
napisał(a)
Ekspert
No delikatna reaktywacja chociaż komp mi się coś zepsuł i nie mam jak wrzucać fot

Krzyzu - no niestety się spóźniłeś
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1413 Napisanych postów 4504 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 122197
Melo a żabie udka jadłes?
5

""Doubt is enemy number one of progression"

Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

napisał(a)
Ekspert
missInvincible
Melo a żabie udka jadłes?

Hehe niestety na takie rarytasy nie było okazji

Wpadł tydzień diet breaka po przyjeździe bo tam naprawdę kcal były bardzo niskie jakieś rarytasy nie wpadały ale trochę odżyłem, a teraz i tutaj trochę biednie będzie bo do końca września redukcja

Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-08-21 21:19:55
napisał(a)
Ekspert
Trochę tego co zawsze

Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-09-14 22:09:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warzywka z patelni - pytanko

Następny temat

kulki mocy

TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?