SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Mniej więcej na razie tak to będzie wyglądać jeżeli chodzi o kalorie
DT 4x w tyg
kcal 3300,00

DNT 2x w tyg
kcal 2625,00

DNT 1x w tyg
kcal 2200,00 = raz w tygodniu mam obowiązkowy taki dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
anubis84
Zgapiłem dziś trening i poszła klatka + biceps, ostatnią serie bica samym prostym kończyłem na dwa razy, daje w kość.


To powinieneś kiedyś ze mną strzelić trening jak już wrócę do formy. Ten dla Banana nie jest aż taki mega hardcore'owy porównując do tego co sam potrafiłem robić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Banan
Mniej więcej na razie tak to będzie wyglądać jeżeli chodzi o kalorie
DT 4x w tyg
kcal 3300,00

DNT 2x w tyg
kcal 2625,00

DNT 1x w tyg
kcal 2200,00 = raz w tygodniu mam obowiązkowy taki dzień





aż ciekaw jestem jak się makra będą rozkładały

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
nightingal

aż ciekaw jestem jak się makra będą rozkładały


Dokładnie tak jak na obrazku poniżej.
Wyciąłem resztę bardzo istotnych raportów, ale całość by się tutaj nie zmieściła (lub musiałbym umieścić dużo obrazków :) )
Tadeusz podsyła BARDZO dokładne wyliczenia, ze wszelkimi podziałami , zestawieniami mikro i makroelementów , to nie jest tylko kaloryczność i sam rozkład makrosów - pełen profesjonalizm.
Czarno na białym widzę ile jest białka roślinnego a zwierzęcego, ile skrobi/glukozy/fruktozy , aminokwasów, witamin, minerałów itd itp






Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-09 22:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DZIEŃ 34

Pomiary dla siebie dokonuję raz w tygodniu, do bloga będę wrzucał (jak wspominałem) rzadziej co 2-3 tyg bo nie ma sensu częściej.
Kreatyna się chyba fajnie rozkręca , bo prócz wzrostu siły , także cyferki do przodu - co mnie bardzo cieszy i pas mimo, że grubiutki to na szczęście stoi w miejscu.
Waga na czczo już naprawdę niezła i wszystko idzie zgodnie z planem



Trening:
Ostatni taki sam - TUTAJ



1. Zwiekszyłem ciężar w seriach wprowadzających, w zasadniczej także w pierwszej z nich - lekko nie było, ale większy ciężar na pewno będę musiał prosić o pomoc z zarzucaniem bo robi się to trochę niebezpieczne dla barków. Regresja także dała w kość bo to odwrotne obciążenie do zastosowanych w pierwszych 3 seriach na mniejszym zakresie powtórzeń ciężary...dzisiaj wykonałem 8 serii

2. Również ciężary do góry, mimo że na pewno byłem duzo bardziej zmęczony po 1 ćwiczeniu niż tydzień temu.

3. Dodana 3 seria - nie będę się powtarzał jak fajne jest to ćwiczenie na zakończenie treningu klatki.

4. Przeskoczyłem na gryf olimpijski, było mi na pewno łatwiej manewrować ciężarami - ale muszę się do tego gryfu w tym ćwiczeniu na pewno przyzwyczaić bo jednak trochę inaczej mi się je wykonywało niż ostatnio (co nie znaczy gorzej), ciężar do góry trochę, a serie końcowe to ....masakra

5. Dzisiaj juz poprawnie wykonywane z 1-2 sek zatrzymaniem na górze, pompa rozrywała mięśnie ostatnie powtórzenia w 3 i 4 serii ledwo ledwo

Sam trening trwał dłużej niż ostatnio, ale też było więcej serii, trochę dłuższe odpoczynki w związku ze zwiększeniem prawie wszędzie obciążenia.


MICHA:
Już wg nowego schematu od faftaqa, tak to wygląda w dzień treningowy.
Pokarmu jest sporo, węgli jak na mnie na pewno dużo. Zobaczymy po kilku dniach jakie będą moje odczucia i najwyżej jak będzie potrzeba dojdą pewne zmiany.




Omlet wjechał bez problemu, ale szybko doszedłem do wniosku, że trochę za dużo dałem owoców do polewy (co niekoniecznie mi przeszkadzało )


Po tym posiłku na pewno wrażenia treningowe zdecydowanie na plus , nabicie i napompowanie na treningu - rewelka!


Tutaj zamiast carbo po treningu - nowy mix


Posiłek nr 4 ,bez części 'deserowej'

Przede mną jeszcze ostatni posiłek z powyższej rozpiski, ale to pewnie nie szybciej niż za około 2-2,5h

Suplementacja:
Nie piszę o niej na co dzień ,bo nic się nie zmienia : prozdrowotne, kreatyna 2x3 kaps dziennie ,a od teraz jedna istotna zmiana - bcaa + carbo po treningu znikają, za to 20-25g bcaa będę popijał w trakcie treningu (z dodatkiem tyrozyny,na którą czekam) . Węgli z prochu nie potrzebuję ,bo jak widać powyżej wjeżdżają w innej postaci. Carbo kiedyś będzie okazja wyjeść




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-10 20:52:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sok z burakó widzę wjechał. Też swoje dołożył do pompy na pewno Pownien być odrazu przypływ mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
omlety to petarda

aale postaraj sie o ładniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
MARIAN 17
omlety to petarda

aale postaraj sie o ładniejsze


Wygląd się dopracuje, dzisiaj skupiłem się na robieniu wg planu.
Wiadomo jak to na początku jest , nowa rozpiska, nowe składniki itp ,jeszcze wyglądem zaskoczę

a na razie jak Ci brak ladniejszych, to cofnij sie tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
faftaq
Sok z burakó widzę wjechał. Też swoje dołożył do pompy na pewno Pownien być odrazu przypływ mocy


Pompa była mega , naprawdę - żył tyle nie widziałem na sobie od dawna (no ale od dawna też nie latałem w tanktopie na treningu, bo nie ma się czym chwalić )
Na fotki przyjdzie jeszcze czas, na razie musicie wierzyć na słowo - a kto nie wierzy, niech sobie strzeli taką szklaneczkę przed i oceni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Oj tam oj tam o tamtym nie pisałem bo wyglądął swietnie i też osttanio włąsnie dałem granata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium