SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Wesołych świąt! Ale Cię zminusowali, masz plusa ode mnie Może się życzenia komuś nie spodobały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
W niedzielę może się spotkamy na siłowni, to porównamy kto ma większy brzuch Wesołych świąt !

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Fiqus - no ja widzę kto tak minusuje , nieładnie - a kiedyś będą coś od mikolaja-admina chcieli

Mariusz - w tym akurat jestem lepszy od Ciebie na pewno...



i to od zawsze %)

brzuch moj duży i fajny, szkoda będzie mi się z nim żegnać kiedyś na redukcji

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-23 23:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Ja splusowałem, nie zapomnij tego

Ja już pomiar zrobiłem 102,5 zobaczymy co po świętach będzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Jest GIT, będzie fajne podsumowanie..

Jak do Wawy będziesz uderzał, to daj znać..
Ja na początku stycznia do Łodzi tak na 2 dni będę musiał uderzyć służbowo, to może złapalibyśmy się z Remim i wychylili jakiego shake'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Panowie, pamiętajcie - kto nie ma brzucha, ten kiepsko ru.cha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
pitbull61
Jest GIT, będzie fajne podsumowanie..

Jak do Wawy będziesz uderzał, to daj znać..
Ja na początku stycznia do Łodzi tak na 2 dni będę musiał uderzyć służbowo, to może złapalibyśmy się z Remim i wychylili jakiego shake'a



Wszytko do dogadania W Wawie byliśmy jakoś na początku grudnia, ale nagrać tylko trening z ustawki treningowej - co też oczywiście w innym gronie można powtórzyć po Nowym Roku !

Remik i tak jest w korku od roku więc dla niego to żaden problem


DZIEŃ 78,79,80

Święta, święta.
Trening będzie jutro - po 4 dniach totalnego odpoczynku - już czuję tą MOC
Nie było jakiejś mega rozpusty w jedzeniu, jak zawsze tyle smakołyków na stołach, ze po spróbowaniu kilku - po trochu, już brak apetytu na więcej.
Także nie było pijaństwa, chociaż dzisiaj jeszcze jedna kolacja gdzie pewnie coś na ruszt wrzucę
Każdego dnia zrobiłem delikatne aeroby po 10-15km na rowerku stacjonarnym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DZIEŃ 81

Plecy przetrenowane bardzo solidnie, tak jak to miałem w planach. Pompa okrutna - kilka gram SFD Argininy zmieszanej z 20g bcaa AN oraz 4g tyrozyny, które popijałem w trakcie treningu zrobiło swoje

Tylko w podciąganiach zmieniałem dzisiaj chwyty w każdej serii i nie walczyłem o każde powtórzenie, potem już nie było zmiłuj ;)
50kg w wiośle to max , muszę szukać alternatywy od kolejnego treningu bo większych hantli już nie mam.
Kolejny trening pleców już w nowym roku, teraz do czwartku muszę zrobić 2 lub idealnie 3 treningi ale jeszcze przemyślę jak to będzie.
Możliwe,że trochę wyluzuję ,aby po powrocie z wyjazdu sywlestrowo-noworocznego - uderzyć z pełną parą





Micha:
Nadal lekko świąteczna, na razie jestem po 3 posiłkach w tym białkowo - tłuszczowym śniadaniu.
Niedługo jadę do rodziców a tam pewnie wleci jeszcze trochę różności
Nie będę sobie odmawiał tego co lubię, chociaż nie jestem fanem ciast itp więc nie ładuję się cukrami. Jestem prawie pewny ,ze kalorii ogólnie w ostatnie 3-4 dni miałem i tak mniej niż normalnie w dzień treningowy, także nie mogę powiedzieć , że jakoś specjalnie puściły mi hamulce






Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-27 15:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni posilek to jeden z moich ulubionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium