SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Mega było oby więcej razy :)
Wiciu jak TGV ruszy z Łodzi do Krakowa to czemu nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Dobra ekipa!! :)

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
widze było konkretnie;p

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
w krk pewno sam bym sie zjawił Albo Bielsko tychy;d
ale koniecznie przed połowa stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
anubis84
Wcale na małego nie wyglądasz pośród innych


bo na fotce akurat się przypiąłem, a nikt inny nie Mariusz czy Krystian mają na sobie kupę mięcha, kilku innych kolegów też bardzo dobrze wyglądało, można popaść w depresję
Fakt jest taki, ze czeka mnie jeszcze dużo pracy...


nightingal
łapy oddzielnie to też dobra opcja


Chyba tak na razie zrobię, czyli
dzień I - klatka + brzuch
D II - nogi (tylko to co mogę, czyli przywodziciele/odwodziciele , ewentualnie jakieś proste ćwiczenia po konsultacji z fizjo) + barki
D III - biceps + triceps (zostawię te same ćwiczenia i schemat ich wykonania jak miałem do tej pory, jak coś zmienić to daj znać)
D IV - plecy - najwyżej dodam jedno ćwiczenie więcej skoro będą same na treningu; bardzo spodobała mi się wczoraj forma ściągania wyciągu górnego tyłem do wyciągu w leżeniu na ławce skośnej (zobaczycie później na filmiku)


wiktor.grybos
Niezla ekipa!
Planujecie moze jakas taka ustawke w Krakowie


Jak odpowiednio wcześniej założycie temat , zbierze się ekipa to na pewno będą chętni z innych miast by przyjechać. Ja sam chętnie na takie treningi bym przyjeżdżał, ale też ciężko jest pogodzić pracę z robieniem relacji foto & video i solidnym treningiem, a jednak przy okazji takich spotkań fajnie byłoby coś od mocno zaawansowanych osób - nauczyć się.
Dlatego np. planuję z Mariuszem umówić się kiedyś jeszcze raz na trening pleców, bo wczoraj pokazywał wiele fajnych technik, niestety przez hałas na siłowni niewiele z tego co mówił było słychać na filmach, na dodatek przy takiej dużej grupie ciężko byłoby by każdy robił to samo ćwiczenie i dzieliliśmy się na mniejsze grupki, ale kiedyś zrobimy ten trening w 2-3 osoby i na pewno będzie z tego ciekawy materiał.
Już dzisiaj czuję niezłe zakwasy na najszerszych więc było dobrze
Sporo z tego zobaczycie na filmiku ale w dużym skrócie - film prawdopodobnie zmontuję jutro, bo dzisiaj przez rehabilitację mam rozwalony trochę dzień

Same spotkania - są naprawdę ekstra, mam nadzieję że dział ustawek treningowych wypali i będą tam ludzie sami zakładać tematy. Oczywiście przy wiekszych spotkaniach myślę, że niespodzianki-sample od SFD uda się też zorganizować



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-14 12:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak będzie w Wawie, to poproszę o info

Kubo, doczytałam, że kolana siadły. Niech się szybko naprawiają, bo widzę, że energię do działania masz!

I się zgodzę - jako jednostka z kolanem mocno zepsutym - nie ma gorszego ćwiczenia niż prostowanie siedząc.


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2015-12-14 12:30:46

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Coś tam w Wawie planują zrobić niebawem, tutaj najlepiej włączyć powiadomienia o nowych tematach www.sfd.pl/Ustawki_treningowe-f800.html 

DZIEŃ 68

Nad ranem trochę problemów z żołądkiem spowodowało średnie rozpoczęcie dnia i brak apetytu.
Do tego doszło mi leczenia kolana...miałem już odpuścić trening i przełożyć go na jutro.

Trening zmieniony -> sama klatka + brzuch , biceps przerzucam na osobny dzień z tricepsem z racji , że wypada mi solidny trening nóg na jakiś czas.

Dzisiaj nie kombinowałem z planem i w tym dniu raczej nie będę musiał nic więcej dorzucać, bo jak na klatę jest sporo serii.
Ciężary trochę mniejsze niż ostatnio, bo wczoraj był dość solidny trening, na którym był m.in triceps, a dzisiaj mniej jedzenia i nie czułem się na siłach w podbijaniu ciężarów.

Trening:



Micha:
Niestety na pewno zaniżona , pewnie dobiję do około 3000 kcal jeszcze jednym posiłkiem ale ogólnie za mało
Cały dzień w rozsypce przez to leczenie, jutro zapowiada się spokój - praca i m.in montaż video niedzielnej ustawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DZIEŃ 69

Dzień wolny , chociaż miałem ochotę jechać na trening barków ale dużo pracy mi to uniemożliwiło, między innymi montaż filmu z niedzielnej ustawki W pigułce wygląda to tak:





Micha:
Za mną dzisiaj 4 posiłki i na pewno na tym nie skończę..
Znowu od rana trochę problemów z żołądkiem , ale później ok - chyba zaszkodziły mi te niedzielne burgery



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-15 17:44:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
świetny montaż, zgranie z muzą wyszło perfekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Świetna ekipa się zebrała, same miśki wielkie Super ustawka a panie formą nie odstają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium