SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli makro mniej wiecej bedzie teraz takie? czy cos jeszcze zmienisz ?;-0
ciesze się ze ustawka dala motywacji do ogarniecia michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Mariusz - raczej nie , bo nic sobie nie ustalałem, po prostu chcę to mniej więcej kontrolować, ile czego jem w ciągu dnia, bo na oko to wiadomo...chłop w szpitalu umarł ,a nie ktoś zrobił formę


W dni wolne od siłki - na pewno będzie więcej tłuszczu, a mniej węgli bo po prostu mam ochotę na takie posiłki b+T , one mnie dobrze zapychają i nie ciągnie w stronę cukrów
W dni kiedy będzie trening siłowy, coś podobnego jak wczoraj ale pewnie podbiję jeszcze kalorie bo ogolnie te 2250 jak wczoraj to spory deficyt. PPM na poziomie ~1850 kcal mam wiec nawet jak uwzględnię umiarkowaną aktywność w skali tygodnia, czyli z 3x trening siłowy w tym raz nogi, do tego jakies aeroby, które będą wpadały na pewno + spacer/rower itd. to i tak zapotrzebowanie wychodzi mi na poziomie 2800-2900 kcal..

Pewnie dopiero jak ruszę konkretniej na jesień (oby!) to już przypilnuje makro i zapewne najrozsądniej będzie wskoczyć na jakąś rotacyjną michę. Wtedy pewnie i tak bym chciał mieć to poukładane wraz z treningiem i zapewnę uśmiechnę się tutaj do Przemka , tym razem jednak dopiero poproszę o pomoc jak będę pewny, ze po paru tygodniach nie będę tego przerywał, bo znowu np. czekać mnie bedzie przerwa w treningach. Szanuję swój czas, a tym bardziej innych, którzy mają go mało

Teraz chciałbym ustabilizować posiłki, aby nie jeść codziennie czegoś innego, tylko miec to mniej więcej w skali tygodnia ogarnięte. Pomiary porobię z 2 tyg bo codziennie mi się nie chce na ten moment i czasami zapominałem :) i zobaczymy co z tego wyjdzie, fajnie jakbym utrzymywał wagę a leciało z pasa , prosty cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Przemo - cały czas mam na uwadze, ale zapewne wcześniej niż jutro nie będę mógł dać znać. Ja bym chciał przyjechać, ale sprawy niektóre mnie tutaj mogą zatrzymać, jeszcze napisz mi proszę o której się ustawiacie wstępnie godzinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887187
Kuba! W razie czego pisz do mnie na FB
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Banan
jakbyście byli przejazdem lub w okolicy w 2 połowie sierpnia w centrum to myślę,ze cos by się spokojnie udało ogarnąć ;) a jak nie to trzeba będzie pewnie w przyszłym wiosenno-letnim sezonie organizować jakąś ustawkę, najlepiej połączoną z grillem potreningowym


Nee będę w okolicach od 8 Września rano do 11 Września wieczorem , bo pewnie wieczorem bedziemy wracać .
A tak to dopiero Grudzień

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
w te dni ,w okolicach wrzesnia to tez bede w W-wa, na II debiutach i GP FIwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja juz jednak nie bede

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Posiłki są, wpiski są- dziennik żyje i to jest ważne, a najważniejsze, że ćwiczysz i się nie poddajesz
Co tam dobrego przez weekend?
Świetny film z ustawki- chylę czoła! Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium