logo
zamknij zamknij

[BLOG] by Banan - aktualne foto 175 str, małe podsumowanie str 180

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 311483

4 5 7
napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2175 Napisanych postów 59958 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 613027
o dziwo jest bardzo dobrze jednak %% z odpowiednią ilością podkładu w postaci jedzenia to brak kaca lub dużo lżejsze skutki picia pogoda na szczęście sie poprawiła i nie padało

jedzenie było pyszne, burgery z grilla bajka dzisiaj powtórka grilla bo jedzenia sporo pozostało ;)
napisał(a)
Czawaj
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 319 Napisanych postów 3313 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58060
No to swietnie! Jakies foty udalo sie ustrzelic? Korzystaj!
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2175 Napisanych postów 59958 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 613027
Na początek fotek nowej zabawki od AN, obecnie tylko podjadam sobie bcaa i czasem wypiję trochę izolatu, a więc gruby cykl
Mam nadzieje,ze kilka gram cytrulinki poprawi jakość tych 'treningów' które obecnie sobie aplikuję , nie zamierzam brać obecnie żadnych spalaczy , przedtreningówek, wszystko co miałem z dawnych zapasów, próbek testowych - wyjedzone, więc detox po całości dopóki nie wrócę na normalne obroty

Czawaj - no raczej, że się udało

na rozgrzewkę

Grill mega wypalił, wszystko przygotowane perfekcyjnie , karkówka to wiadomo standard, ale bardzo smaczny wyszedł filet z kurczaka w marynacie jogurtowej, a burgery z mielonego antrykotu wołowego i szynki wieprzowej = petarda

Na deser

Dzisiaj od rana czułem się dobrze, ale solidnie pospałem ,szkoda było mi tracić cały dzień bez aktywności, tym bardziej ze rozpocząłem go kieliszkiem wina ale zebrałem się i poszedłem pobiegać, jutro z rana w planach wizyta na jakieś szybkie fbw, a o 11 do fizjoterapeuty.

Grill wypalił, a za tydzień mam nadzieję wypali kolejny . Zapowiada się fajne zakończenie miesiąca, we wtorek jadę do Gdyni nagrać trening Krzyśka Piekarza z Gienkiem i jego ekipą, przy okazji mam nadzieję, uda mi sie na chwilę zajrzeć nad morze . W piątek wyjazd do Oświęcimia, w sobotę ustawka treningowa u Mariana i do poniedziałku trochę relaxu w tamtejszych okolicach

uwielbiam ten stan ,gdy jestem przekonany ,ze jutro poniedziałek i trzeba od rana pracować - a tak naprawdę dopiero jutro niedziela

MIŁEGO!
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 1001 Napisanych postów 8712 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105654
No w końcu cytrulina! <3
napisał(a)
gienus12
Ekspert
Szacuny 1833 Napisanych postów 58845 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 261468
No masz co robić, mam nadzieje że fajnie wyjdzie materiał :D Intensywny koniec miesiąca.

Ale pogoda raczje się zgadzać nie będzie, dzisiaj piękna pogoda, raczek się zrobiłem ale juz chmury lecą i burze od jutra przed kolejne 3 dni podobnież ..

Banan
Na początek fotek nowej zabawki od AN, obecnie tylko podjadam sobie bcaa i czasem wypiję trochę izolatu, a więc gruby cykl

Uważaj bo rozstępy ci się pojawią :D

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-22 21:05:29
napisał(a)
Ekspert
no tego się boję, rozsadzi mnie dlatego wypiłem 3 kieliszki domowego winka na to aby katabolizm się zgadzał i nie było za dużych przyrostów w szybkim tempie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Mariusz Janucik - ocena sylwetki

Głodówka, dieta 1000 kalorii oraz inne mity z pierwszych stron gazet

Kreatyna - czy dobrze ją dawkujesz?

Regeneracja wątroby przy SAA: sylimaryna, ostropest

Trufle o smaku słonego karmelu

Akop poprowadzi chłopaka Ady Kaczmarek!

Odżywka białkowa w diecie - jak z niej skorzystać?

Jak walczyć z hormonem głodu?