SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
O kurde Nie myślałem, że te darmowe mogą być aż takie złe Czasami oglądało się jakieś mecze ( niekoniecznie kosz ), ale bylo widac chociaz kto ma pilke
Czyli rozumiem, ze na tej stronce, zanim cokolwiek wykupie moge sobie cos za darmo obejrzec i "przetestowac" jak to wyglada - jakosc itp. ? To jest dobra opcja !
Ja to czesto jakies skroty ogladam i moze nie jestem jakis zapalencem czy stalym kibicem, to i tak odnosze wrazenie ze im konca sezonu zasadniczego, to tym gorzej sie to wszystko oglada - taka gra "od niechcenia", co dla mnie jest trochę bez sensu... Tak jak pisałeś - lepiej dac pograc jakims mlodym niz wpuszczac gwiazdki, ktore wiecej sie oszczedzaja niz cokolwiek robia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
dokładnie jak wejdziesz na ta stronke i najedziesz na jakis mecz kursorem to jest 'watch' , ale jak bedzie mecz bez opłat to pojawi sie napis FREE - najczęściej w weekendy takie bywały ale i w tygodniu tez sie zdarzało, jednak nie codziennie np. dzis jest 8 spotkań i wszystkie płatne

ale też z tego co kojarzę one są płatne po 10 czy 15min oglądania , wiec mozesz i tak na ten okres jakikolwiek odpalić(jak juz bedzie trwał) i sprawdzić sobie jak to wygląda, po tym czasie pojawi sie komunikat ze musisz kupic subskrypcje lub za iles minut bedziesz mogl znowu na jeszcze krocej sobie włączyć ;)

Z tymi streami to nie zawsze było tak zle, zalezy kto dawał link, jakiej jakosci itp najczesciej hd byly albo obciazone i nie dalo sie wejsc, albo byly puszczane np. na yt jako prywatne transmisje i szybko banowane wiec pare razy jak mnie wywaliło w czasie waznego meczu to juz olałem ten system szukania transmisji , teraz mam spokoj i moge sobie przeskakiwac z meczu na mecz w ciagu paru sekund na jednej stronce

Ja NBA interesuje sie od bardzo dawna, od kilku lat w Hazardzie tutaj na forum mam swoj temat, gdzie - jak tylko mam czas -wiecej opisuje, a nie tylko wrzucam swoje przewidywania na daną kolejkę, jednak obecnie juz gram tyle co nic, postawiłem tylko przed sezonem na to ,ze CAvs zdobeda mistrzostwo ,bo to faworyzowanie GSW mi sie nie podobało i ze Brad Stevens zostanie trenerem roku, a tak to mniejsze granie na poczatku sezonu, z racji iz wchodzi nowa ustawa hazardowa i strony buków beda blokowane bodajze od 1 lipca, tylko Ci co są 'legalni' beda mogli oferowac zaklady, a najwieksi gracze na rynku jak bet365 , pinnacle albo juz zablokowali rejestracje i dostep dla Polaków albo zaraz to zrobia , wiec koniec końcu obstawianie mija sie obecnie z celem , co najwyzej raz na jakis czas moze jakis długoterminowy zaklad poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jakich mistrzów..

Widze zmiany w po treningowym, obstawiam że banany się skończyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
FiQus
Jakich mistrzów..

Widze zmiany w po treningowym, obstawiam że banany się skończyły



jak, jakich? Cavs to nadal mistrzowie NBA

dokladnie, brak bananów i rano panika ale pyszne jabłuszka były na miejscu, mialy byc gruszki ale to moze nastepnym razem :D trzeba kombinowac ;)


Jesem po wizycie u fizjo, pakiet roznych zabiegow poszedł na ten nadgarstek i zobaczymy, w czwartek kolejna wizyta i mimo iz chec do treningów jest bardzo duza, to rozsadek mi podpowiada aby zrobic sobie 2 dni luzu, poleca pewnie jutro i w czw tylko aeroby, a w piatek dopiero nogi.
Gora ciala w weekend - mam nadzieje, a jak trzeba bedzie zrobic dluzsza przerwe to jakos przezyje moze do poniedzialku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tak czułem Mistrzowie do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Ok, dzięki ! Zaraz to wszystko ogarnę, posprawdzam i będę pilnował jak jakiś darmowy mecz się pojawi ;) Nie ma nawet co porównywać streamów za free, z normalną transmisją - wiadomo, że zapłacić trzeba, ale cos za coś ;)
To musze poszukac tego tematu i w wolnych chwilach bede czytal i go sledzil ! Co do tej calej ustawy, to nie slyszalem, ze az takie restrykcje maja wprowadzic.. No, ale wladza to wladza
Co do mistrzostwa to ja mysle ze ktos zaskoczy i ani GSW, ani Cavs go nie zdobeda, chociaz lubie GSW, ale chcialbym jakies zaskoczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Fiqus - nigdy nie lekceważ LeBrona

Micha dzisiaj - dzień MC



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
29.03.2017

40 min aero rano za mną, w domu pewnie dłużyłoby mi się bez końca, a na siłowni nie wiem nawet kiedy to mija ;)




Dzisiaj dzień LC, zacząłem go przepysznym omletem i pierwszymi w tym roku borówkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
o borówki już

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dawno nie patrzyłem. W ludzkiej cenie już?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium