SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Ja też niemłodym- w tym roku to mi stuknie 30stka
U mnie po świętach i imprezach noworocznych też nieco zostało- fajna jest sprawa z kiełbasami czy schabami zrobionymi na szynkę, można wrzucać do jajecznicy czy innych zapiekanek

Oby z tą ręką szło gładko i do przodu- jakiekolwiek unormowanie diety pozwoli moment wrócić Ci do zadowalającego bfa

No i raz jeszcze zdrowia, szczęścia i miłości w tym nowym 2017- u Ciebie już niebawem we 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Dzięki Tomku 30 tka nie jest taka straszna, wiem już coś o tym


Ruszam z pomysłem, chetnych do różnych wyzwań zapraszam - https://www.sfd.pl/SFD_CHALLENGE__150_000_pompek_w_2017_roku_!-t1137384.html#post1

Niedługo rozpiszę też podobne wyzwania z podciąganiami i przysiadami... oczywiście liczę na zabawę przede wszystkim fair, bo gdyby dać tam wymóg obowiązkowego filmiku to chetnych pewnie bedzie mniej, ale przede wszystkim kto będzie robił faktycznie okreslone cwiczonko i wrzucał wpisy , ten sam bedzie mogl sprawdzic na koniec roku ile tych powtorzeń nastukał

Mam jeszcze podobne pomysły dotyczące mini rywalizacji w kwestii np. odzywiania/odchudzania , cos w stylu
- spalanych kcal na maszynach aerobowych lub ilości przebiegniętych , przejechanych, przepłyniętych km (np. zrzuty z endomondo itp)
lub tez - co by było ciekawe
- ile kalorii dzisiaj zjadłeś (rekordziści tygodnia, miesiąca , roku) udokumentowane fotkami + info o bilansie kcal

Na razie kto lubi robić pompki , ten wbija do tematu powyżej i bierze udział w próbie ogarnięcia tej ilości pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Dzisiejszy trening barków: - podobny schemat do tego , który miałem ostatnio...22.12 jak teraz nie mam jakiegoś okreslonego planu i robie praktycznie jedną partię podczas wizyty na siłowni (jedynie trica łączę z bicem) + okres świąt-sylwka , wyszło na to ,ze ostatni trenin barków był blisko 2 tyg temu ...ale jakos specjalnie z tego powodu nie narzekam, trening wypadł świetnie

Ogólnie nawet góra mi się jako tako podoba na treningu jak wjedzie lekka pompka, niestety waga wzrosła do około 87kg ,a pas to juz pod 90 cm podchodzi ,więc niebawem jakieś pierwsze zmiany. Najpierw sobota - wizyta u fizjoterapeuty, będę może wiedział co mnie czeka w najbliższym czasie.

Michę będę starał się ,mimo wszystko powoli wyczyszczać i bede zwiekszał też aero pomalutku.
Trzeba sobie jakiś chociaż krótkoterminowy cel nakreślić i czas na jego wykonanie - wtedy będzie łatwiej sie pilnować

BARKI
- 15 min poświęcone na rozgrzewkę ogólną + ćwiczenia na rotatory
1. Wyciskanie hantli siedząc łokcie z przodu lekko na zewn. 5x 20/15/14/12/ 8x18kg
2. Unoszenie linki wyciągu dolnego do przodu, jednorącz (ze sporo większym zakresem ruchu niż hantlami) 4x 15/15/12/12 powt na rękę
3. Unoszenie hantli bokiem 4x 20/20/15/ 13x10kg
4. Unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x 20/15/13/ 12x8 kg
+ 4 min wstępne na rowerku + 6x interwał (20/40sek) + 10 min lekko bieżnia


MICHA:

Wczoraj na kolację wleciała jeszcze noworoczna sałatka z makreli ver rodziców



Śniadanie dzisiaj ,to dalsze wyjadanie 'lodówkowych zapasów' %)



Potem udko po raz kolejny, dziś na szczęście już tylko raz bo chyba po wczorajszym dniu nie wcisnąłbym więcej do tego sałatka mix różnych warzyw i makaronu z zupki chińskiej (Renia przypomniała sobie przed sylwestrem , że kiedyś taką robiła i jest ona naprawdę rewelacyjna)


Wpadły też jajka



oraz moja wersja sałatki/pasty z makreli - jutro będzie za dnia lepsze zdjęcie ;) makrela wędzona + twarożek ziarnisty + ogórek kiszony + jajka na twardo + przyprawy, do tego troche szczypiorku - obydwie wersje mi smakuja bardzo ale dużo pieprzenia z obieraniem makreli więc za szybko jej ponownie nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Mamy już komplet więc wrzucę jeszcze całość i wszystkich zapraszam do udziału

SFD CHALLENGE - 100 000 przysiadów w 2017 roku, damy radę?





SFD CHALLENGE - Walczymy o 125 000 podciągnięć na drążku w 2017 roku!





SFD CHALLENGE - Zacznij 'pompować' razem z nami ;) CEL 150 000 pompek w 2017 roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Dzisiaj miało być wolne, ale ostatnio dosyć nerwowy okres - pracy od groma, nie wiem kiedy mija mi 8h przed komputerem, a zapowiada się , że będzie jeszcze ciężej niebawem . Dlatego w drugiej połowie stycznia planuje kilka dni wolnego , off i jakiś wypad w góry - odłączyć się od świata internetowego i pracy.

Z racji kiepskiego samopoczucia postanowiłem zamiast kisić się w domu, pojechać na same aeroby na siłownię.
Przy okazji kupiłem ostatni numer polskiego MD - trochę smutno, że nie będzie już tej gazety i prasa umiera - blisko 9 lat i 67 numerów, zapomniałem o niej ostatnio przez to , że wychodziła co dwa miesiąca i uświadomiłem , że do pełnej kolekcji brakuje mi poprzednich dwóch numerów (65 i 66) ale mam nadzieje,ze uda mi sie je gdzieś jeszcze dostać , póki co napisałem do nich bezpośrednio. Jak się nie uda będę próbował od kogoś odkupić.

Dzisiaj też słaby apetyt, ale w sumie dobrze ,dzień bez treningu siłowego to mi nie zaszkodzi mniej kcal .Pierwsze 2 posiłki praktycznie bez ww

1. Około 250g jakiegoś mięska, z którym była robiona ostatnio zupka - barszcz czerwony, nie wiem co to za kawałek mięsa był tak naprawdę, ale bardzo smaczny :) + trochę warzywek


2. Solidna porcja sałatki z makreli , tej samej co wczoraj


3. Wiedziałem, że jak wrócę do domu to pewnie dzisiaj się skończy na braku jedzenia lub jakimś kiepskim posiłku to z dwojga złego wybrałem wizytę w restauracji chińskiej niedaleko siłowni i wpadł ryż smażony z kurczakiem + surówka



Na siłowni:

40 min aero na rowerku + po nim 3 serie łączone (10x podciągnięć na drążku + 20 pompek) myslalem o kilku seriach burpee ale zajechałem sie na rowerku kondycja nie ta sama co jeszcze kilka miesięcy temu, więc nie bede przesadzał ;) a skoro są wyzwania na sfd to pomyslalem ,ze zrobie pare powtorzen do nich , w sumie nieźle mnie te serie spompowały %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dobry chińczyk nie jest zły. Tak jak piszesz, mniejsze zło.

A na mini seans zapraszam tych, którzy zastanawiali się nad zakupem kieszeni do ziemniaków.


1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
super, dzięki za filmik
nie wierzyłem do końca w to, że dostanę upieczone jak w żarze na ognisku pyszne ziemniaczki, ale nawet jak są po prostu ciepłe i do jedzenia to i tak fajna sprawa (zysk czasu)

Jednak napisz coś więcej o smaku ,były ok ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No smaczne . Na bank będę robił stale. A taka torba jest tez w Netto

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Bzyku minuty minutami ale jaką miałeś ustawioną moc mikrofali ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej