SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
MARIAN 17
Bobas pewno coś zmieni. Ale prace też masz chyba bardziej stacjonarna więc nie będzie zle;)


prace mam 'home office' , więc na pewno to sporo ułatwia

ale jak zaczną się zawody + w planach na 2017 jest sporo nagrywek z ambasadorami AN/SFD (bo w tym roku były tylko z Emiem i potem to stanelo) to czeka mnie naprawdę dużo wyjazdów i tutaj już tak łatwo nie będzie, ale oczywiście wszystko się da pogodzić jak się odpowiednio wcześniej zaplanuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Banan
juz podczas 1 cw czyli przysiadów z pauza , czułem ze jednak wychodzi zmeczenie trasą


to nie było zmęczenie trasą ... if you know what I mean ...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
trasa+troche alko, na moje standardy te kilka kieliszków to raczej nie jest dużo
Droga z Opola do Łodzi ogólnie jest całkiem niezła, ale nie gdy pada śniega na przemian z deszczem i jest +/- 0 stopni...jechało się żmudnie ,nudno , wiedziałem ,ze troche to wpłynie na samopoczucie ale nie az tak, by mi sie nie chcialo juz nic po siadach robić

Nawet wróciłem z szatni i sprobowalem drugiego ćwiczenia ale po paru powtorzeniach powiedzialem sobie 'p****** to - wracaj na chate' - i tak uczyniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
smakołyków było sporo ,ale nie fotografowałem wszystkiego




mam trochę filmików, z ktorych zmontuje moze jakas bardzo krótką mini relację ale jeszcze musze sie dowiedziec czy ma być ona publiczna

wszyscy się nie załapali na foto , ale wazne że jest admin z żoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
TomQ-MAG
Kuba 10-13 luty rezerwuj czas na jakiś wspólny workout%)
najlepiej klata+biceps


Tylko go nie wykończ

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Za mną trening klatki, dzisiaj:

1. Wyciskanie na skosie sztanga (2s rozgrzewkowe 25-30 p) , 4serie 12/10/8/6x80kg + dropset

2. Underhand DB Bench Press 5 serii (pierwszy raz, bardzo przyjemnie od 4:30 min )




3. Na koniec po 3 serie na rękę ćwiczonka (nie znam dokładnej nazwy) od około 3:30min , 12-10 powt




Starałem się wykonywać jak na filmikach ćw 2 i 3, nie wiem na ile mi się to udało ,ale zupełnie nowe odczucia w klatce piersiowej, szczególnie przy tym ostatnim ćwiczeniu, bardzo dobrze 'weszło'
Kombinuje sobie na razie, sprawdzam różne takie bajery, ale niebawem bede musiał coś ustabilizować

Ważniejsza jednak micha, którą przede wszystkim chce juz trochę poprawić bo ostatnio było słabo

Nie zdążyłem sprawdzić w dzienniku ile tam dzisiaj pochłonąłem, ale może jutro to wbije z ciekawości

1. Omlet


2. Sałatka z łososiem wędzonym



3. Zupka, na wywarze z piersi kurczaka, która była mi potrzebne do kolejnej sałatki (poniżej), taki delikatny rosołek wyszedł z dodatkiem kaszy jaglanej, do tego dorzuciłem sobie 150g fileta z kurczaka


PRZED TRENINGIEM - czas wykończyć BSN Noxplode XE, który działa całkiem przyjemnie. Dam mu takie solidne 7/10 przy 1,5 porcji


4. Bezpośrednio po treningu - wracam do jedzenia czegoś zaraz po treningu, zeby mi w głowie nie pojawiały się głupoty typu 'jedź na (wpisz dowolnego fast fooda)' bo nie chce sie robić zarcia w domu , ostatnio często mialem tak ,ze po powrocie apetyt słaby i jadłem np. po 3-4h , niezbyt to rozsądnę więc jak zjem taki miks w stylu ryz + banan + porcja odzywki bialkowej to mam chociaz na trochę spokoj


5.
Sałatka, która chodziła za mną już jakiś czas. Wyszło jej na około 3-4 porcje więc będzie zjedzona za chwilę po treningu oraz pewnie jutro



Tutaj jeszcze skład sałatki, miałem dać jogurt zamiast majonezu - ale bez przesady, nie mogę od razu zacząć jeść do przesady czysto



Teraz już tylko odpoczynek, trochę relaksu , nocna prasówka nba przed kolejną kolejką i lulu bo jutro kolejny pracowity dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Dorzuć jeszcze trochę koloru do tego potreningowego na przykład żelki misie i będzie kosa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie NO Xplode jeszcze czeka zamknięty. Dostałem też całą masę próbek Stimul8 i Mr. Hyde, więc jeszcze sobie poczeka

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
szama na kozaku ten ryz i banan to puddingiem az sie prosi zeby zalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium