SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263047
mtzwrn
Gdzie mozna dorwac takie pojemniczki na posilki (te czarne z przedzialkami) ?



jak zamówisz catering dietetyczny to będą i pudełka

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Te cateringi tez zamawiaja cateringy by miec takie pudelka?

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263047
ale to jest pakowane próżniowo, jednorazowe pudełko

nie jest zamykane od góry tylko zgrzane folią

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jednorazowe opakowania na zywnosć wklep to w gogle poroluj rolką trochę i znajdziesz, nie róbmy spamu Panu Administratorowi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
to już byś musiał pytać firm cateringowych skąd takie biorą, albo poszukać w necie bo to szama od fit catering Kluszczyński akurat na wyjazd była , wszystkie pojemniki odpowiednio zamknięte i nic nie straciły na świeżości i smaku po 36-48h (przechowywane w lodówce , tyle tylko co 2h podczas dojazdu do Kielc były w bagażniku w aucie)

edit: nie widziałem tej strony i odpowiedzi no ale dobrze Ci napisali ;)

Odnosnie michy żadnych większych zmian na razie nie będzie tylko w 2 dni LC obcinam białko do poziomu pozostałych dni MC i HC i w dzień LC wychodzi teraz około 2000kcal, doszedł jeden dzień treningowy w skali tygodnia więc i tak średnia kaloryczność będzie podobna

Przytrzymam z 2 tygodnie na tym treningu + podkreconych aerobach i pomyslimy czy coś dalej zmieniać


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-25 23:00:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiaj trening barki+łapy wersja C
Ilość powtórzeń to nie pomyłka , tak ma być , pompa okrutna , po treningu nie mogłem obmyć twarzy wodą w łazience bo tak łapska spompowane na szczęście (lub nie ;-( ) po kilkunastu minutach już było z tym lepiej hehe

W niektórych cwiczeniach nie musialem nawet dokladac ciezaru bo juz sama maszyna np. modlitewnik ważyła na tyle ,ze ledwo ledwo robilem na niej jednorącz po 20 powt w 3 ćwiczeniu jednej składanki

Trochę tekstu jest w tym screenie


Przerw praktycznie nie było, tylko w 1ćw może trochę dłuższe, a czas treningu to i tak 60min


Micha dzisiaj dzień MC ,czyli 260g B / 250g W / 50g T ,a w niej:





i za chwilę ostatni posiłek w ciągu dnia, będzie to wołowinka w sporej ilości z dodatkami

Jutro kolejny dzień treningowy - nogi ,tak więc wysokie węgle będą grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Daj znac czy ci te bialka jaj z kartonu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja przerobiłem jedną zgrzewkę i wróciłem do standardowych jajek. Białka w kartonie są mega wygodne, ale jednak nie są tak smaczne, jak zwykłe. Omlety bardziej się rozwalały i ogóle to białko jakieś takie „rozwodnione”.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Zamówiłem na próbę 3 sztuki , zobaczę jak będą wychodziły omlety bo przede wszystkim do tego je kupiłem, nie zamierzam marnować jajek , chyba ze ktos chetny na żółtka to mogę oddawac
Chyba jutro dojdą to jak wypróbuję dam znac na pewno, to teraz na okres kilku tygodni, potem pewnie wrócę do omletów z całych jajek bo dla mnie różnica w smaku jest dość istotna :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium