SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Dzisiaj też robiłem ten bigos i nie ma opcji, żeby zostawić go na później no chyba, że miałbym patelnię, taką ze 3 razy większą.. Choć pewnie i tak bym zjadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
SalvatoreLucania
Rzućta tym przepisem na bigos z komunii ze słoika thx
Tylko bez kabanosa




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-04 21:04:02


BzykuDG
A nie pamiętam czy pisałem, ale już spieszę z przepisem

Na maśle klarowanym podsmażam cebulę oraz posolone pieczarki. Potem dodajemy wybrane mięso. Robię albo z wcześniej usmażonym kurczakiem albo mielonym mięsem z indyka, wieprzowym lub wołowym. Jak się całość podsmaży dodajemy kapustę kiszoną i dalej smażymy. Potem zalewamy całość passatą pomidorową i dodajemy przyprawy. U mnie to jest papryka słodka w dużej ilości, żeby zagęścić passatę, chilli, czosnek oraz zioła prowansalskie. Mieszkamy i chwilę smażymy aż się całość przegryzie. Posiłek mega objętościowy.



Piszecie ,ze jecie od razu cała porcje? U mnie było Ponad 3kg składników chyba bym wybuchł jakbym miał to na raz opitolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wczoraj trening barków i łap.

Szału nie było, bo w piątek pod wieczór miałem zastrzyk w staw łokciowy (ostatni) , a na treningu byłem w sobotę koło południa.
To po pierwszej, po drugie cały czas czułem mocne domsy na klatce po ostatnim treningu, co przeszkadzało w treningu barków (nawet na tak śmiesznych ciężarkach) no i ogólnie jakiś dzień do dupy,bo od rana łeb bolał , na treningu nie przeszło i ledwo co zrobiłem na koneic krótkie interwały , bo najchętniej to po paru seriach bym się zawinął na chatę.

BARKI + ŁAPY 3 - 04.02 (sob)
Bieżnia + taśmy mobilizacja
1. Wyciskanie maszyna 20x20 / 15x30 / 15x40 / 15x40 / 12x40
2a. Unoszenie hantli bokiem 'półtoraki' 4x12x 5/5/6/6kg
2b. Unoszenie hantli przodem 4x10 x5kg
3a. Pompki na maszynie w siadzie 20x40 / 15x40 / 12x45 / 12x50
3b. Uginanie modlitewnik 20x12.5 / 15x15 / 12x20 / 12x20
4a. Prostowanie jednorącz 3x10x5
4b. Prostowanie z liną 3x max x12.5
4c. Uginanie jednorącz stojąc z supinacja 3x10 x 10kg
Czas: 43 min
+ 6x20/40 orbitrek + 10min aero
+ taśmy

Sam układ treningu też nie wiem czy taki pozostanie. Moje obecne ograniczenia spowodowane łokciem nie pozwalają mi wykonywać wielu ćwiczeń szczególnie na łapy,od dawna odpadają ukochane pompki na poręczach, znienawidzone francuskie - których nie lubię ,ale wiem że są dobre , też nie mogę robić. Ogólnie padaka będzie z tym dniem , ale coś muszę kombinować. Wczoraj czułem łokieć nawet przy prostowaniach czego wcześniej nie było, ale to raczej po tym zastrzyku kilkanaście godzin wcześniej, mam nadzieję.


Micha

1. Na śniadanie ostatnia porcja bigosiku

2. Po treningu zestaw


.... a następnie celowe przetrzymanie paru h bez jedzenia, poniewaz wieczorem miałem w domu małą uroczystość - urodziny taty , więc sobie podjadłem sporo smakołyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiaj DNT

Rano na czczo: 20 min rowerka

Micha - 4 posiłki na tą chwilę ,w tym jeden niestety nieplanowany %)



Reszta już mniej objętościowa i nisko węglowodanowa. Wypróbowałem kolejny przepis od Bzyka, tym razem na 'leniwe kluchy no carb' - bardzo fajna sprawa ! przede wszystkim szybka do zrobienia, będę ją testował w najbliższym czasie . Zdjęcie takie sobie, ale były bardzo ok , do tego polewa z truskawek + jogurt naturalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
leniwe kluchy no carb ? dobrze dajecie radę z pomysłami na jedzenie :D...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja dzis jadłem ten bigos bo LC i sprawdzil sie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tytanov
leniwe kluchy no carb ? dobrze dajecie radę z pomysłami na jedzenie :D...




Leniwe bo dla ludzi leniwych https://www.sfd.pl/Leniwe_kluski_NO_CARB-t1139846.html

Bigos - klasa sama w sobie potwierdzam, pewnie będzie lądował co jakiś czas u mnie w menu. Szczególnie właśnie w dni LC jak już je sobie w końcu ogarnę. Miało byc od dzisiaj ,ale jak to w poniedziałek - od rana nadrabianie forumowych zaległości po weekendzie. Później sporo nowych rzeczy do zrobienia i tak nie wiem kiedy wybiła 16 więc zacząłem się zbierać na trening.

Tak jak w sobotę, średnie samopoczucie przed treningiem, myslalem ze bedzie znowu klapa. Na szczęście dzisiaj NOGI, a ten trening choćbym mi się mega nie chciało, choćbym miał zepsuty humor, był zły, smutny czy cokolwiek to zawsze w trakcie treningu nóg wszystko się zmienia na dobre Samopoczucie po treningu rewelacja, zupełnie inaczej niż 2 h wcześniej..

Sam trening dzisiaj bez kombinacji - jak wspominałem, modyfikuje trochę poprzedni plan od Przemka, zmiany polegają na zmniejszeniu objętości , bo nie jestem w takiej formie jak pół roku temu, nie trenuje 5x w tyg i po prostu to mi w zupełności na ten moment wystarczy
Miałem zamiar ten plan w pełni rozpisać i wrzucić , ale wyjdzie chyba na to ,ze kazdy dzień najpierw sobie raz przetestuje , wprowadzę wtedy korekty i dopiero go tutaj dam ,dzisiaj był 4 z 9 treningów (po 3 komplety na NOGI, Klatka+plecy , barki+łapy) więc jakoś po debiutach,w przyszłym tygodniu będę już po wszystkich treningach i wtedy go wrzucę (mam nadzieje,ze z jakas wizją diety)

Nie jest lekko , sezon startowy zaraz się zacznie więc sajgon w robocie zwiększy się o 200% , już w piatek wyjezdzamy do Wrocławia ,wracamy w poniedziałek. Weekend zapowiada się bardzo pracowity, a na dodatek jutro jadę na nagrywki pod Warszawę z pewną znaną osobą , nagrywka nie będzie treningowa , tylko trochę inna. Na razie nie mogę zdradzić więcej szczegółów niestety ;) ale pewnie niektórzy będą zaskoczeni mocno , co to się porobiło

Przyszły tydzień zapowiada się jeszcze bardziej pracowity, ale nie bede sie już tutaj użalał tylko zaraz wrzucam wypiskę z dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Cóż, w przypadku nóg łokieć nie jest wytłumaczeniem na śmieszne obciążenia gdzieniegdzie ale był to dopiero chyba 3 trening nóg od początku roku, ostatni miałem 5 dni temu i do dzisiaj cały czas czułem dwugłowe uda , do tego stopnia że marzyłem by ich dzisiaj nie robić
W końcu zdecydowałem się na MCNPN który nigdy nie był moim ulubionym ćwiczeniem, ale miałem dość już po paru ruchach (tak tak) z samym gryfem, postanowiłem , że nie będę się już na samym poczatku powrotu do sensownego trenowania zajeżdżał i walczył z dokładaniem na siłę obciążenia, postawiłem za to na czas, krótkie przerwy i intensywność. Co zapewne przypłacę kolejnymi domsami - jak znam życie poczuje je do nastepnego treningu

Już jutro zamawiam sobie trochę supli bo jednak bez głupiego bcaa to regeneracja nie ta sama, a nie biore juz bcaa od ładnych kilku miesięcy.

NOGI 2 - 06.02 (pon)

1. Wykroki chodzone 15x5 / 12x7 / 12x8 / 10x10
2a. Suwnica nisko średnio 20x50 / 15x70 / 12x80 / 12x100 / 10x110
2b. MCNPN* (lub uginanie podudzi ze sztangielka leżąc) 15x20 / 12x20 / 12x20 / 10x25
3a. Suwnica wysoko obunóż 4x15-12 15x50 / 15x60 / 15x70 / 15x80 c
3d. Uginanie obunóż 4x15-12 / 15x20 / 15x25 / 15x30c / 12x30
Czas: 40 min
+ 25min aero
+ rozciąganie , roller
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
MICHA:

Dzisiaj nogi ,więc mogłem sobie trochę bardziej poszaleć ;)

1. Jakaś ryba (z wczorajszego obiadu rodzinnego) + ziemniaki + ogórki chilli


2. Omlet (4 jajka + kakao + cynamon + 20g białka) + masło orzechowe + polewa z truskawek i chocapic



3. Cannelloni z mięsem wieprzowo-wołowym z sosem beszamelowym z parmezanem





Oprócz tego m.in standardowy zestaw po treningu, ogólnie objedzony jestem strasznie mimo iż nie było niczego bardzo dużo

Jutro służbowy wyjazd, ale mam nadzieje,ze uda sie wrocic około 16-17 i zrobić spokojnie trening, bo w srode rehabilitacja łokcia więc wolę przed nią nie trenować, bo wystarczy mi już doznan jakie mam w standardzie tam , po treningu byłoby zapewne dużo gorzej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869950
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium