SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - S12makija.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Nie jaki użytkownik Tygrys nakrzyczał na mnie i powiedział mi żebym założył dzienniczek bo robię spam na forum tak wiec oto i on he he w tym dzienniczku będę zadawał masę pytań oraz zdawal relacje z treningów itp.






Tak wiec zaczynamy
1. Czym mogę zastąpić Serek wiejski oraz płatki owsiane ? Bo normalnie jak dziś z rana zrobiłem to moje pierwsze sniadanie według diety czyli płatki owsiane z mlekiem...to bodajże tylko 3 łyżki udało mi sie przełknąć :( to samo sie tyczy serka wiejskiego -masakra. Musze to czyms zastąpić i to koniecznie. Czy jest ktoś mi w stanie pomoc ? Ps: Tygrysek mianuję cie moim trenerem i dietetykiem online :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Długo mnie nie było ;p
Do oceny split:
pon. klata bicek
1. wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x 12/10/8/6
2. wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej 4x 12/10/8/6
4.rozpiętki sztangielkami na ławce dodatnij 4x 12/10/8/6.
5. wyciskanie sztangi na ławce ujemnej 4x 12/10/8/6

bicek:
uginanie ramion stojąc podchwytem sztangielkami 4x 10/10/10/10
Ugiananie ramion stojąc podchwytem sztangą 4x 10/10/10/10
uginanie ramion na modlitewniku 4x 12/10/8/6
Podciąganie się na drążku podchwytem 4x 10/10/10/10

do oceny pon., a potem dodam kolejny.
Dieta:
rano białko 30g + 3 jajka gotowane + płatki kukurydziane 200g+mleko do nich
11.35 3 kanapki z serem żółtym nisko tłusczowym z chlebem pełnoziarnistym
15.00 makrela wedzona + chleb pełnoziarnisty do tego
15.15 kreatyna 5g
15.30 trening
kończę około 18.00
18.30 białko 30g
19.00 kurczak 200g + ryz bialy 100g + salatka
20.30 rodzynki 100g + chleb pelnoziarnisty (1 kromka) i twaróg 100g
22.00 białko 30g i w kimę

od kwietnia do maja skoczyła mi waga z 61.1 do 64.4 - nie jest źle ? ;c
oczywiście dietę trzymałem około 2 tyg. gdzieś tak od potem odstawiłem białko i dietę.
ćwiczyłem na sucho jedząc co chcę i co mi się żywnie podoba.



Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-16 19:28:27


Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-16 19:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja także nienawidzę owsianki. Zastępuję ją zmieloną z papki dla niemowląt. Może to być jednak drogie w PL. Serek wiejski, to źródło głownie kazeiny, więc na pewno nie jadłbym tego na śniadanie, a jedynie przed snem. Zwykłe twarogi lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Wrzuc jak wyglada twoja dieta. Nawet bez makro i gramatury, ale wrzuc co jesz w jakim posilku

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tygrys raczej nim nie będzie za free hehehe a tak na serio, to...
Nikt nie każe Ci jeść owsianych jest wiele innych źródeł węgli. Płatki jaglana / gryczane, kasze różnego typu, ryż, owoce, ziemniaki.
To samo z serkiem, kto każe Ci go jeść źródeł białka masz więcej jaja, mięso, ryby, strączki, podroby, nabiał inny niż serek wiejski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
A jak masz problem z weglami typowo sniadaniowymi, to zmien sniadanie na bialkowo tluszczowe. JA sobie chwale glownie dzieki temu, ze latwo moge wciagnac 1000kcal i nie jestem wydety po sniadaniu, co przy weglach rano bylo norma

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Oki oki wrzucam dietę i powiem wam co z niej chcę wyrzucić :)

Chcę się pozbyć płatkóww owsianych i je ku...czymś zastąpić, bo normalnie...to samo się tycze serka wiejskiego reszta jest okej Tygrys tak twarogi mogę jeść :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
ogólnie powiem wam jeszcze, że dieta nie zgadza mi się ze szkołą w sensie kurde w czasie kiedy trwa jakaś lekcja wybija godzina w której muszę coś zjeść :) jem śniadanie potem od 08.00 do 14.35 szkola, a w domu już o 15.00 i godzina 16.00 trening potem jestem wolny i mogę jeść ile wlezie ^^ myślę, żeby to wszystko co jem przed godziną 16.00 i gdy jestem w szkole (prócz śniadania) przerzucić to wszystko na po treningu czyli gdzieś tak 18.00 zacząć jeść to co musialem zjeść np. o godz. 13.30//10.35//Ryż biały i piersi z kurczaka ? jakoś tam ulożyć mniej wiecej godzinę odstępami od posiłków - dam radę zjeść wszystko na pewno dużo tego nie będzie ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Już miałeś temat, w którym dostałeś odpowiedź odnośnie pór posiłków. Nie ma sensu się powtarzać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Tygrys dobrze dobrze :)
Wiec odnośnie mojej powyższej diety trochę zmieniłem i nawet wyszło mi więcej kalorii, węgli, tłuszczy także :)
Co Wy na to ? jest na pewno lepsza niż ta wyżej gdyż zamieniłem rzeczy które ledwo mi przez gardło przechodziły i co więcej nawet dostarczanie uległo zmianie na lepsze :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Brak zdrowych tłuszczów i warzyw. Poza tym troszeczkę mnie takie programy śmieszą, bo codziennie nie da rady jeść tego samego. Przykład. Jedz codziennie tuńczyka z puszki, a zatrujesz się metalami ciężkimi. Ja po prostu pilnuję, abym w każdym posiłku miał odpowiednią ilość ww, białka i tłuszczu. Czy białko będę czerpał z ryb, drobiu, mięsa czerwonego, czy też z jajek nie ma dla mnie większego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Tobie łatwo bo masz w pamięci co ile ma czego it. itd. a ja nie musialbym codziennie dietę zmieniać ^^ piszesz mi, że brak zdrowych tłuszczy już chyba drugi raz :) wiec powiedz mi co mam dać z tych tłuszczy ?:)a co do warzywek będę robił surówkę zawsze do miesa z kurczaka + ryż i tak w między czasie zjem sobie banana czy to pomidora wiec o to się nie martwię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję planu treningu !

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium