SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104136

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2815 Napisanych postów 39671 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304039
Witajcie

Stwierdziliśmy, że taki dziennik zmobilizuje nas do poprawienia formy i wyników siłowych-w szczególności Wojtka, u którego z treningami i dietą ostatnio różnie bywało. Ja ze swojej strony mogę dopisać, że Wojtek zawsze był ode mnie o wiele silniejszy (w niektórych ćwiczeniach dzieliła nas wręcz przepaść), zatem będę starał sie go gonić a on pewnie przede mną zacznie uciekać jak najdalej. Będziemy ponadto wrzucać tutaj różne ciekawostki nt. treningu/ diety i i efekty naszych podopiecznych, a więc warto do nas zaglądać

Parę informacji o Wojtku :

"Na zdjęciach zobaczycie moją formę a raczej bez formie….
Ponad 4 miesiące czasu raz były ćwiczenia raz nie było, co do diety to jej po prostu nie było co sami możecie zobaczyć.
Do rzeczy- dieta będzie rotacyjna a wartości liczone na oko:
białko : 200-250 gram
węglowodany: 300-200-100 gram
tłuszcze: 80-120 gram

Trening:
Bardziej intuicyjnie na razie będzie, trening siłowy 3 lub 4 razy w tygodniu do tego treningi na macie oraz interwałowe.

Suplementy:
Jedynie WPC SFD i w sumie tyle na razie.

Doping:
Brak

W następnym poście parę info o mnie.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2815 Napisanych postów 39671 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304039

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Teraz coś o mnie

Krótko i na temat :

Waga: ok. 104kg
Wzrost: 192cm

Dieta bardzo prosta, rzekłbym, iż mocno intuicyjna. Liczę kcal na oko i nie odmawiam sobie przyjemności. W okresie masy nie chcę być niewolnikiem jedzenia, zatem nie zajadam się dzień w dzień kurczakiem, ryżem i warzywami.

Białko: od 160 do 200g w zależności jak z czasem w ciągu dnia
Węglowodany: 400-550g
Tłuszcz: trudno powiedzieć, bo często wpada smażone mięso ale cos koło 150g

Plan treningowy :

Żadna intuicja. Wszystko z góry zaplanowane a na treningach jedynie podążam za schematem wyrytym w głowie. Progresji ciężaru też pilnuje bardzo skrupulatnie i rzadko ulegam presji, by zaatakować niezaplanowany ciężar.

Aktualnie trening 4 razy w tygodniu, góra ciała/dół ciała.

Jestem 3 lata po kontuzji kręgosłupa (dyskopatia).

Z suplementów jedynie białko i czasem przedtreningówka. Dopingu nigdy nie brałem ale nie wykluczam tej opcji

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-11-11 22:59:59
5

Nowy blog:

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
W takim radzie będę zaglądał i... uczył od lepszych.
1
napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 848 Napisanych postów 11012 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178609
Wypiski zaczniemy od poniedziałku pewnie , wrzucę także tabelkę z pomiarami jak widać u mnie jest tragedia ale mam nadzieje że to ostatni taki okres w moim życiu.
3

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 3052 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65919
będę obserwował
1

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453.html

Let's grow bigger!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 667 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70045
Wojtku, zdaje mi się czy prawy bark masz niżej? Też mam taką wadę i zastanawiam się jak zniwelować różnicę pomiędzy stronami "domowymi" sposobami. Na szukanie i latanie po fizjo nie specjalnie mam czas... Nie wiem czy w ogóle zauważasz ten problem?
1

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 848 Napisanych postów 11012 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178609
Kiedyś większa była dysproporcja teraz nie widoczna praktycznie, wtedy praca nad rotatorami. W treningu wszystkie wyciskania hantlami i powoli się wyrównało.
1

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 1039 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41326
podlaczam sie do obsrwowania
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1951 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 94630
Że też jest ktoś, kogo Ronie musi gonić. To chyba jak byście na bananownię wpadli we dwójkę to talerzy na obiekcie by nie starczyło . Powodzenia!
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Ripley, jak Wojo jeszcze regularnie trenował to szło 200 x 8 w siadzie z podwójnym dnem

Nowy blog:

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1951 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 94630
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Wiosenny Lunch Box Wiosenny Lunch Box Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Pyszne gotowe posiłki o wysokiej zawartości białka Pyszne gotowe posiłki o wysokiej zawartości białka Mistrzostwa Europy 2018 – super finisz reprezentacji Polski Mistrzostwa Europy 2018 – super finisz reprezentacji Polski Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Osoby starsze potrzebują więcej białka Osoby starsze potrzebują więcej białka