SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Vanitas – Walka z samym sobą.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Witam,

większość z was może mnie już kojarzyć z forum, jeszcze jakieś półtora miesiąca temu prowadziłem tutaj swój dziennik jako brzeziak. Jednak komplikacje w życiu prywatnym spowodowały, że usunąłem tutaj konto i od połowy sierpnia całkowicie zrezygnowałem z siłowni i innych form aktywności. Miałem wielkiego doła siedziałem, a właściwie to leżałem w domu nic nie robiąc, nie licząc "przerw" na pracę. Stwierdziłem, że jednak, że nie ma co rozmyślać nad tym co się wydarzyło i najzwyczajniej trzeba iść dalej.

PLANY:

Priorytetem na tą chwilę jest zwiększenie masy mięśniowej oraz poprawienie klatki piersiowej i nóg. Pierwszy miesiąc tj. od 6 października do 10 listopada nie planuję, żadnej suplementacji, chcę po prostu wrócić do reżimu treningowego. Następnie myślę o jakieś suplementacji co konkretnie jeszcze nie wiem, wszystko zależy od mojej kondycji finansowej. Ostatecznym celem jest na lipiec osiągnięcie wagi 83-85 kg przy poziomie tkanki tłuszczowej 7-8%.

DIETA:
Na tą chwilę około 3500 kcal dziennie.
Rozkład: 200g białko, 410g węgle, 90g tłuszcze.

TRENING:

Ćwiczę 4 razy w tygodniu poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Na tą chwilę jest trening dzielony.

1. Poniedziałek: Plecy
2. Wtorek: Klatka, Brzuch
3. Czwartek: Nogi
4. Piątek: Barki, Biceps, Triceps

Aktualne wymiary oraz zdjęcia zamieszczę jutro razem z wpisem z treningu.

Tutaj jeszcze foto z mojego poprzedniego robienia formy na lato:

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
PONIEDZIAŁEK 6 października 2014

PLECY:
- Martwy ciąg 2 serie 12x75kg, 2 serie 10x95kg,
- Dzień dobry 3 serie 10x50kg,
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem 4x12powt,
- Wiosłowanie hantlom 3 serie 12x25kg,
- Ściąganie wyciągu do klatki piersiowej 3 serie 12x50kg,
- Wiosłowanie sztangą 2 serie 12x50kg 1 seria 10x65kg,
- Kaptury 3x65kg.

O treningu:

Bardzo zadowolony po dwóch pierwszych ćwiczeniach nie pamiętam kiedy miałem taką pompę na prostownikach, bardziej zacząłem się skupiać na technice i czuję tego efekty.


Obiecane pomiary i zdjęcia raczej dzisiaj w godzinach wieczornych, gdyż wczoraj najzwyczajniej nie miałem czasu.

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Zdjęcia aktualne wrzucam teraz, wieczorem może dojdzie coś jeszcze.







Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
WTOREK 7 października 2014

KLATA:
- Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 2 serie 15x60kg, 2 serie 12x75kg,
- Wyciskanie hantli na ławce skośnej(skos dodatni) 4 serie 12x17kg,
- Wyciskanie hantli na ławce płaskiej z wąskim rozstawem dłoni 3 serie 12x17kg,
Seria łączona:
- Wyciskanie hantli na ławce płaskiej z szerokim rozstawem dłoni 3 serie 10x17kg,
- Rozpiętki 3 serie 10x17kg.

BRZUCH:
- Unoszenie nóg w zwisie na drążku 3 serie 20 powt,
- Skręty tułowia 3 serie 20 powt. na stronę z obciążeniem 8kg,
- Skłony na ławce skośnej ujemnej 3 serie 30 powt. z obciążeniem 8kg,
- Unoszenie barków przy uniesionych i zgiętych nogach 3 serie 20 powt.
O treningu:

Trening pozytywny, ostatnia seria łączona robiona na ostatku sił. Cały trening zrobiony w niecałą godzinę.

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące treningu i innych spraw związanych z moimi celami mile widziane.

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kojarze po fotkach No to powodzenia.

Najlepiej uciec w jakies hobby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2105 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140238
Twoj poprzedni dziennik sledzilem i miales mega postepy. Teraz bedzie podobnie o ile jakis czynnik Ci nie przeszkodzi. Powodzonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Dzięki wszystkim za dobre słowo.

CZWARTEK 9 października 2014

NOGI:
- Przysiady z szerokim rozstawem nóg 3 serie 15x70kg,
- Przysiady z wąskim rozstawem nóg 3 serie 15x70kg,
- Prostowanie nóg z obciążeniem 4 serie 20x20kg,
- Wykroki 3 serie 20x50kg,
- Rumuński martwy ciąg 3 serie 12x65kg,
- Wspięcia na palce 3 serie 30x65kg,
- Wspięcia na palce siedząc 3 serie 30x50kg.

O treningu:
To, że dziś nie mogę chodzić po schodach powinno wystarczyć

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Aktualna waga i wymiary.

Waga: 86.6 kg (ważony o godzinie. 15.30);
Pas: 89 cm;
Klatka piersiowa: 100 cm;
Udo: 60 cm;
Łydka: 42 cm;
Barki: 124 cm;
Przedramię: 32.5 cm;
Biceps: 41.5 cm

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Piątek 10 października 2014

Barki, Biceps, Triceps

Ogólnie jeśli chodzi o trening to dużo mieszania, nie miałem zielonego pojęcia jak to połączyć i stwierdziłem, że w dzień robienia nóg dodam biceps, a w piątki będę robił barki z tricepsem. Z samego treningu jestem nie do końca zadowolony. Jednak dla mnie robienie całych ramion na jednym treningu to nie za dobry pomysł.

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tez nie lubie robić ramion jako osobnej sesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
PONIEDZIAŁEK 13 października 2014

PLECY:
- Martwy ciąg 2 serie 12x75kg, 2 serie 10x95kg,
- Dzień dobry 3 serie 10x50kg,
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem do klatki piersiowej 3x12powt,
- Wiosłowanie hantlom 3 serie 12x25kg,
- Ściąganie wyciągu do klatki piersiowej 3 serie 12x60kg,
- Wiosłowanie sztangą 3 serie 12x50kg,
- Kaptury 3 serie 20x65kg.

O treningu:
Podobnie jak tydzień temu, mega pompa na prostownikach, przy wiosłowaniu sztangą mięśnie już tak dobite, że musiałem się zadowolić marnymi 50 kg.

Zdjęcia robione po treningu:














Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męska sylwetka-fitness

Następny temat

Trening 6:00 - 7:00 rano jak trenować

WHEY premium