SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
smaka na tatar narobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pol kilo wciagam sam%) wiecej sie boje, ze kichy popuszczą

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tatar z glutenem wchodzi szybko, ale zapewne u Ciebie bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263129
Tatar, czyli sałatka prawdziwego mężczyzny

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
FiQus
Tatar z glutenem wchodzi szybko, ale zapewne u Ciebie bez


z poslizgiem to podstawa%) nie jestem zwolennikiem pszennych wypieków, jednak nie jestem tez osobą ktora unika od czasu do czasu pieczywa. czesto kupuje w lokalnej piekarni chleb 7 zbóz, skladowo pewnie lipa, ale smak miazdzy system

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Bardziej chodziło mi o twoją podaż węglowodanów, a takie wypieki to wiesz jak jest :D

Widzę że jadasz takie rzeczy, żebyś nie myślał że to jakaś zaczepka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie odebralem tego jako zaczepki :) spokojnie
no wegle sa dosc nisko, ogolnie nigdy nie wyobrazalem sobie robic masy na 3000 kcal%) jednak lepiej faktycznie dorzucic 1-2 kilo na cyklu masowym, niz 6kg gdzie i tak pozniej bede musial to redukowac, a ze efekty nie beda szokujace, no trudno, taki niewdzieczny sport, sylwetke budujemy niestety latami :) tym bardziej u dlugasa zeby cos bylo widac trzeba bedzie sie napocic dlugie lata ale jeszcze jestem mlody wiec zapalu nie brakuje


PS: mysle, ze jak skoncze z 35 lat, to dopadnie mnie kryzys wieku sredniego i wystapie w męskiej lub fit modelu


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-01-04 17:09:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
A ja ostatnio miałem rozkminy, że się już starzeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384

DT Nogi
1. Przysiad klasyczny rampa 8
2.Wyprosty 5x10+drop 402
3.Uginanie lezac 5x8-12 301
4a.Uginanie stojąc 5x12
4b Wspiecia stojąc 5x15-20
5.Wspiecie siedząc 4x20 602
7.Wypychanie suwnica 4x15 401
8.Zbieranie grzybków 4x12


komentarz
ten dzien z gory byl skazany na porazke.
pomimo, ze wczesnie wstalem, spalem 8h, czujac ega powera i bedac w dobrym humorze, jednak po 2 godzinach pracy, szybko okazalo sie, ze czeka mnie bardzo ciezki dzien, ktory podyktowalo znikniecie 32 GB danych z mojej karty. Nie dosc ze czesc plikow zostala uszkodzona, to jeszcze zniknelo wszystko co mialem na karcie.

po 4-5h przed kompem odbudowalem nieco baze swoich plikow zbierajac nieco z maili, wiadomosci FB oraz innych zrodel jak kopie zapasowe, ktore myslalem, ze mam a okazalo sie ze ostatnia jest z pazdziernika 2016, wiec praktycznie stracilem wszystko co mialem

zazwyczaj jak mam dostep do neta, to pisze na dysku google, jednak wygodniej mi latac poza domem z malym netbookiem, ktory pozwala mi na prace zdalną poza domem, jak i pisanie w wolnych chwilach.

rozgoryczony tym co sie wydarzylo zebralem sily i poszedlem na trening, jednak bylem tak wk***iony, ze momentami mialem ochote wyjsc z silowni i rzucic to wszystko w ch**, jednak, ze mam charakter sportowca wytrwalem do konca i nie bylo az tak zle, jednak do zadowolenia z treningu brakuje i to sporo.


koncze powoli kompletowanie danych, mam z 50% tego co mialem, wiec czuje mega kaca, tak jakbym przelezal z miesiac na lozku nic nie robiąc kompletnie, porazka max bo jakbym polezal do gory z dupą to chociaz bym wypoczal jak nigdy, a tutaj nie dosc, ze owoce ciezkiej pracy poszly sie j**ac, to jeszcze czasu nie zyskalem

na dodatek wykoleil mi sie jeszcze office, bo mialem instalke na karte zrobiona i po formacie poszla sie j**ac.


koniec zali, zbliza sie koniec dnia, jutro nowe rozdanie i wracam do zywych!



Suple
przed treningowo kofeina+ba+kreatyna
w trakcie BCAA
inne czosnek, len mielony, ostropest, msm, d3, b complex, palma sabałowa, omega 3, żurawina



Dieta HC

1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
teraz zamiast się tak spinać, to powinieneś sobie zrobić z 2-3 dni luzu , może się naj**ać
i wrócić do swiata walki z hakerami i wirusami od poniedzialku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium