SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Chudo jest rób świnio masę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Boże chłopie, idż Ty odwiedź swoją babcię ona Cie dobrze nakarmi

Jak popuri, po sylwkeu i świętach klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spokojnie Panowie mam sporo czasu przed sobą by dokładać mięcha%)
bycie długasem nie jest lekkie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mam ten sam problem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Wygląda szczupło ale to dlatego, żeś dryblas poziom %bf bardzo dobry jak na robienie masy pewnie będą szły dobrej jakości kilogramy

ps. skorzystam z Twojego tematu i sporej oglądalnosci i zapraszam zarówno Ciebie , jak i przeglądających do stałego wpisywania sie tutaj https://www.sfd.pl/SFD_CHALLENGE__150_000_pompek_w_2017_roku_!-t1137384.html

Tak więc Tomq jak luzujesz z wyciskaniem, zacznij machac więcej pompek i wpisuj sie do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ty chyba nic nie jadłeś przez te święta jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Banan bardzo fajny pomysl, sam pompowalem przez 22 dni 22 pompki dziennie dla zolnierzy wiec sporo bym juz napykal jak klata bedzie w pelni sil to bede pompowal, bo mam zamiar dorzucic diamentowe na trica

pachoł
magia świąt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Widziałem filmiki to wtedy tez mi dało do myslenia wlasnie nad czyms podobnym
bedzie mozna tez sprobowac sil w podciaganiach i siadach - cyferki troche mniejsze bo domyslam sie ,ze jednak pompki chyba najlatwiejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
max udało mi sie zrobic za jednym podejsciem 49 pompek%) ale pompa byla juz taka, ze lzy lecialy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ja dawno nie robiłem i na start tematu zrobiłem 30 ...zapas lekki jest ale pompa tez juz byla niezła

moze z czasem do okolo 50 dobije na serie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium