SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] STEEL Endo Road To Aesthetics !

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
Zobaczymy jutro xd juz zaluje ze nie zrobie silowego, po tym jedzeniu juz sie czuje nabity i zyly wszedzie ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
Anooo 100g owsianych, 30g bialka, 200g truskawek, 20g rodzynek, 200g jogutru naturalnego, cynamon i jest niebo w gebie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2352
o k***a musze kiedyś takiego czegoś spróbować ...a tym czasem jeszcze 2 tygodnie vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2352
o k***a musze kiedyś takiego czegoś spróbować ...a tym czasem jeszcze 2 tygodnie vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
w miare mozna sie najesc i nabic dobre makro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
30.05.2016

Dt

Bol w barku mniejszy, postanowilem zrobic fbw i zobacztc przy jakich cwiczeniach boli. Tylko przy wyciskaniu na klate boli i troche przy ruchach w ktorych reke mi ciezar sciaga. Wiadomo robilem kazde cwiczenie mal ciezarem.

W weekend troche poszalalem z jedzonkiem i alko xd po 3 piwa w piatek i sobote, brzuch ulalo woda ale jestem tak nabity ze masakra. Nie zaluje bo najadlem sie za wszeczasy xd ostatnio 3tyg jadlem 200w i co zauwazylem, moj organizm chyba bardziej pali tluszcz na wiekszych weglach i bardziej zbilansowanej diecie z uzyciem wielu produktow, bo jak jadlem te 200w to bazowalem tylko na ryzu i owsianych. Zwiekszam wegle i w gre wchodzi: pieczywo, banany, jablka, rodzynki, ryz, owsiane, jogurty i inne

Dzis byl fbw + hit 9min + cardio 20min

Makro 300w/70t/200b

Zdjecie z dzis, 5min na rowerze z pracy i takie cos mi sie stalo xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
31.05.2016

Dt

Dzis fbw,
Bark prawie wcale nie bolal, ale jeszcze dam mu tydzien regeneracji i na lekkich ciezarach cwicze

40min cardio, mega intensywny trening

Dieta 300w/80t/200b 2700kcal

Wody w dolnej czesci brzucha duzo trzymam ale gora sylwetki na plus

Dzis w pracy zjadlem chleb drwalski z lidla 400g + 100g szynki + 2jajka + warzywa + 20g masla + 20g majonezu, zaj**iste to bylo xd przed silka 250g kuraka z warzywami, po treningu 70g owsianych, 500g wiejskiego, jogurt i truskawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
Fota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
1.06.2016

dt

dalej robie fbw ;) dzis trening byl mega intensywny, rzucalem zelazem ponad 1,5h + brzuch z 10min i hit 9min 45wolno 15szybko po treningu solarium, pozniej zakupki ;)

dorzucilem wegle w diecie, jestem mniej glodny, wiecej sil na treningu/ w pracy a forma sie poprawia

micha z dzis, na dzien dziecka dostalem slodycze to musialy wjechac ;P czekolada gorzka z chili mega mi smakowala ;p #IFYM



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy dieta zacznie działać?

Następny temat

Pierwszy posiłek na IF w dzień treningowy

WHEY premium