SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
na wity jeszcze sposobu nie znalazlem i barki ale wkoncu rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to o której ty chodzisz spac jak o 3-4 rano cwiczysz? :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
MalyMati
na wity jeszcze sposobu nie znalazlem i barki ale wkoncu rusza


zejdz z cięzaru, skup sie na technice, powolne faze ekscentryczne, pełne spięcie. możesz zmniejszyć objętość i ew. odbić kcal w dzień treningu partii odstających
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
o 21-22 ide spac nie cwicze wcale duzym ciezarem i na technike klade nacisk Trening jak i diete rozpisuje osoba ktora startuje w zawodach wiec slucham tylko jego sugestii pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Artur Cie prowadzi?
Na czczo cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
tak Artur i jestem mega zadowolony niebawem wpadam do niego na trening jak chodze do pracy to naczczo a dni wolne po 2-3 posilku zazwyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Jestem juz w PL miska trzymana choc bylem kilka razy z narzeczona w knajpie ona jadla smazone itd a ja swoja miske
Zakupy zrobione na zdjeciu brakuje jeszcze 100 szt jaj


Dzis poszly nogi trening ten co ostatnio + 30 minut cardio
Jutro z rana przed 1 posilkiem 45 min cardio





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Dzis cardio 45 minut z rana
Z Polski wrocilem dieta trzymana , ponizej foto jednych z zakupow , treningi wszystkie zrobione silowe i cardio tez , 2 treningi juz poszly w uk wczoraj klatka w piatek plecy W zawierciu bylem takze u mojego trenera i zrobilismy razem trening w marcu bede znowu wiec moze pykniemy foty bo Artur bedzie prawdopodobnie po zawodach wiec forma bedzie kosa a ja 6 tyg przed moimi wiec tez bedzie sucho , choc Artur juz wyglada mega
W Pl zakupilem witaminy Olimpu , Animal Flexa, 1MR przedtreningowke , 20 saszetek Firestartera
Oraz wygralem suple QNT 1 kg izolatgu , 500g glutaminy , 350g BCAA , shaker , torbe i probki izolatu w roznych smakach











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Jutro barki z rana posilki przygotowane na jutro na caly dzien
Kupilem walden farmsy zamiast syfu
Foto zakupionych zabawek
1 MR , Animal , kwas ALA , witamina C w kapsach , Na stawy z MP, witaminy Olimpu
I foto z wygranymi suplami











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium