SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Otoz to a 2 tyg ładowania to by było za dużo %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
cofnąć z formą , zobacz że już jesteś trochę podlany, a nie wydaje mi się że jak będziesz off od diety to będziesz trzymał deficyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Nic przez tydzień się nie stanie wielkiego a deficytu na pewno nie będzie będę jadł co będę chciał i będę miał gdzieś kalorie a bf wbrew pozorom wcale nie jest wysoki , te zdjecia sa mega przeswietlone zyl wogole nie widac a na np. czworkach jest ich sporo , brzuchu , barkach , lapach . Forma na plaze ok do zawodow czy bb to wiadomo ze 8-12 tyg by trzeba bylo redukowac . Ale nawet jesli krotkie redu 4 tyg i lece poprawiac slabe partie . Chec startu jest ale bez sensu bo barki i lapy za bardzo odstaja zeby cos ugrac


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 08/05/2017 15:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Wlasnie kupilem telefony w media markcie wiec moze sie pyknie foto lepszej jakosci i w lepszy swietle %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Mateusz Ty nie miałeś samsunga s7 Edge?
Tak pytam bo piszesz że kupiłeś coś nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
A co do tego cofania z formą przez tydzień offu. W tamtym roku pojechałem na 10 dni na urlop, krótko mówiąc pełna swinia. Żarłem non stop, zero siłki. bf miałem podobny do Matiego. Z urlopu przywiozłem niecałe 2kg na plus, sama woda. W tydzień zeszło. Że środków tylko test. genetykiem nie jestem, łatwo i szybko mnie podlewa.
Jak ktoś dobrze je i ciężko trenuje przez większość czasu to taki odpust może mu wyjść tylko na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Poczes jak mi Przemek pomagal bylo to samo i z Sopotem i z Fuertaventura . Troche wody naciaglem i tyle :) tyle ze.przed Fuerta bylo vlcd wiec przez pierwsze 3-4 dni to tylko nabijalo i sam w szoku bylem %) ale teraz jem 3-4 posilki dizennie np placek owsiany z bananem i masle orzechowym , makaron z kurczakiem , burgery itd ale nic nie licze wczoraj i przedwczoraj zrobilismy ponad 10 km srogo nogi mo do duppy wchodza %) juz nie mam s7 edge na sprzedaz mam swoj i zony

https://m.



Dzis skleje vlog z Londynu. Pieknieni ogromne miasto nigdy czegos takiego nie widzialem na oczy mm ruch , samochody , budynki , ilosc sklepów, restauracji, chinczykow przez 5 lat tyle nie widzialem w Uk co w 1 dzien w Londynie %) miasto pieknie ale nie chcialbym tam mieszkać za duzy ruch i zamieszanie zarobki i ceny wszystkiego jak na polnocy a koszty zycia 2-3 x wieksze niz w Leeds .. zdziwiony bylem bo gdzie wchodzilismy to wszystko w tych samych cenach a myslalem ze bedzie wszystko znacznie drozsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ceny w sklepach normalne, ale za to jak piszesz koszty życia 2-3x większe ze względu na OGROMNE opłaty za mieszkanie, do tego opłaty za miejsca parkingowe, które w zonie 1 są pewnie droższe niż wynajem mieszkania w takim Leeds
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
W centrum Leeds ceny mieszkań/parkingu tez sa kosmiczne tak samo w Krk/WWA normalna sprawa czym wieksze miasto tym ceny wyzsze . Jak slysze ile moi znajomi daja za mieszkania np w Nowej Hucie w Krakowie to z krzesla mozna spasc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium