SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] NaimaD <-> DamiaN - by w lustrze widzieć mistrza!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34462

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 641 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29653
Szybka wpiska:

20.06.2017 DNT - Wtorek

Menu:
1. 3 jaja + mozzarella light + warzywka,
2. Kefir + jabłko + brzoskwinia,
3. Pasta twarogowa z groszkiem + 2 bułki małe + garść orzechów laskowych i słonecznika + warzywa,
4. Mięso z ud kurczaka na parze + ziemniaczki młode + warzywa.

BTW: 191/76/197

Miał być rower wczoraj jeszcze, ale po pracy widziałem się ze znajomymi i już później nie zdążyłem. Ale ponad 12 tysięcy kroków zrobione A i tak nie dojadłem

Ale brak fotek z wczoraj, zapomniałem kompletnie. Tak to jest jak człowiek głodny wraca do domu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 641 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29653
21.06.2017 DNT - Środa

Menu:
1. Mięso z ud kurczaka + warzywa,
2. Lody z Maca z polewa wiśniową
3. Omlet z 4 jaj, mąki pszennej i z brzoskwiniami,
4. Bułki pszenne zapiekane z mozzarella i warzywami + budyń z polewą z WPC.

BTW: 159/72/247

Dziś miał wpaść trening, ale się nie wyrobiłem. Prawdopodobnie będzie jutro, choć będę po pracy pomagał znajomemu nosić meble na 4 piętro, więc zobaczymy jak będzie siłowo Ogólnie trochę zmęczony jestem, mimo że nie ma treningów. Codzienna aktywność (codziennie ponad 10 k kroków) + sen około 6h dają o sobie znać. Dlatego idę zaraz w kimkę

Ale ogólnie to jest zaj**iscie, tęsknie tylko trochę za treningami

napisał(a)
Ekspert
Zbiorowa wpiska z dwóch ostatnich dni:

22.06.2017 DT - Czwartek

Trening:
0. Aktywacja: biodra i łopatki,
1a. Siady 80 kg x5 x5 x5 x5,
1b. MC na prostych 70 kg x8 x8 x8 x8,
3. Bułgarskie z hantlami 12,5 kg x8 x8 x6 x6,
4a. Prostowanie nóg na maszynie 45 ob x10 x10 x10,
4b. Glute bridge CC x10 x10 x10,
5. Unoszenie nóg w zwisie 3 x 10 powt.
+ rozciąganie dół.

Całośc około 55 minut. Siady i MC na prostych w superserii bo czas mnie gonił. Trening mega intensywny, nie wiem czy to dlatego, że po przerwie spowodowanej tatuażem, czy dlatego że w superserii. Ale przetyrałem się konkretnie

Menu:
1. Placki twarogowe z cukinią + warzywa,
2. Omlet z 3 jaj, jabłka i marchwi + jakiś lód w polewie z białej czekolady,
3. Po treningu: płatki jaglane/czekoladowe kulki na mleku z brzoskwinią,
4. Mięso z ud indyka z warzywami i ryżem.

BTW: 179/71/300

Intensywny dzień, a o 22 już byłem w łóżku.. Bo w piątek wstawałem o 5

23.06.2017 DT - Piątek

Trening:
0. Aktywacja: łopatki,
1a. Wyciskanie leżąc 70 kg x5 x5 x5 x5,
1b. Wiosłowanie sztangą 70 kg x8 x8 x8 x8,
2. Wyciskanie żołnierskie 45 kg x3 | 40 kg x 5 x5 x4,
3a. Dipsy 10 kg x10 | 5 kg x9 x7,
3b. Ściąganie drążka wyciągu górnego 57,5 ob. x10 x10 x10,
+ rozciąganie góra.

Całość około 40-45 minut - bardzo szybko i znów bardzo intensywnie. Byłem już mega przetyrany całym dniem w trasie, więc znów dwa główne ćwiczenia w superserii. Ale weszło mega, choć w żołnierskim i dipsach dużo gorzej niż ostatnio. Ale to pewnie ze zmęczenia. Nie robiłem serii na bicka i tricka bo mam świeży jeszcze tatuaż na bicepsie, a dwa że szkoda mi czasu skoro łapy i tak spuchnięte od ćwiczeń głównych

Menu:
1. Omlet marchewkowo-jabłkowy z 4 jaj,
2. W międzyczasie: trochę wędliny z polędwicy, banan, brzoskwinia i trochę kefiru,
3. Po treningu: serek wiejski z WPC, brzoskwinią i morelą + bagietka z dżemem,
4. Mięso z ud indyka z warzywami i ryżem + gorzka czekolada.

BTW: 200/306/72

Jak wspomniałem wcześniej, wstałem o 5.. i jechałem w delegację pod łódź. Czyli w dwie strony wyszło z dojazdami około 1000 km za kółkiem Na szczęście jechałem większość drogi autostradą, więc przyjemnie. Ale i tak zmęczony mimo, że cały dzień na tyłku. Wieczorkiem trening, również szybki i intensywny, szamka i spanko. Po jedzeniu wieczorem jak usiadłem to aż mi się w głowię lekko kręciło, więc od razu tylko kąpiel i spać.

Spałem ponad 8 godzin i jestem w miarę wypoczęty dziś. A dzień zapowiada się zaj**iście

Zmieniony przez - naimadswdnx w dniu 6/24/2017 11:05:31 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF

Następny temat

Kilka pytań przed okresem zmian

Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry!