SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 30.11.2015 - DT - High Carb

Uff w końcu w domu. Dzisiaj mega ciężki dzień był. Na treningu ogień, masakra, żałuję że tyle czasu leciałem splitem bo fbw to piękna sprawa. Dawno po treningu nie czułem się tak wyj**a*y, w końcu opanowałem porządnie technikę wisłowania, po obejrzeniu paru filmików i zrobieniu dwóch serii próbnych w końcu czułem plecy jak trzeba. Teraz muszę dopracować wyciskanie na płaskiej tak żeby nie czuć tricków i barków tylko w przynajmniej 80% klatkę.

Co do michy to posiłek numer III wpadł dopiero o 21. Potem spowrotem do dentysty bo ojca tak ząb bolał że nie mógł wytrzymać. Dopiero wróciłem także będę się brał za jedzenie.

Jestem mega wykończony, a jutro 6.40 na autobus...





Czas treningu : 60min + rozgrzewka

TRENING A
Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
40/45/50 ( nie chciałem zbytnio nóg jeszcze obciążać )
Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
30/34/34
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie x 15 powtórzeń
40/45/45
Ściąganie drązka szeroko 3 serie x 15 powtórzeń
6/6/6
Podciąganie sztangi wzdłuż tłowia 2 serie x12
17/17
Uginanie z suplimacją 2 serie x 12
7/7
Wyciskanie hantla zza głowy oburącz 2 serie x 12
15/15




Okno żywieniowe :14 - 24

Suplementacja :

Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab


Przed Treningiem:
FA Napal Shot 30ml
IHS Double Impact 2 porcje
Kreatyna jabłczan 10g
Bcaa 15g


Podczas treningu :
Bcaa - 15g

Do posiłku po treningu :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Probiotyki 2tab

Do ostatniego posiłku :
ZMA 2tab
Omega 3 1tab
AD-3 2tab



Posiełek II : Baton proteinowy + żelki (ten uns jest świetny, chyba najsmaczniejszy jaki jadłem do tej pory)


Posiłek III i IV : Szynka w curry z chilli + makaron w pesto z majerankiem i bazylią + donut z nadzieniem ( i belvita do III )



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-30 23:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 01.12.2015 - DNT - Low Carb

Pierwsza ważna sprawa - przestaję wliczać sosy, to nie ma sensu szczególnie że używam kotlin 60% mnie i to w śladowych ilościach. A dzisiaj nie miałem neta i podliczyć to wszystko to porażka była. Zastanawiam się czy nie przestanę wliczać warzyw, albo przynajmniej średnio 20g w dziennie bo to tez jest męczące już.

Kolejna sprawa - dzisiaj chyba coś we mnie zaczęło trybić. Kurde taki jestem nabity że szok, nawet w szkole pytali czy mnie pompa trzyma po treningu Do tego wydaje mi się że woda nie podeszła za bardzo, bo sylwetka w miarę ' sucha '. Jutro wskoczę na wagę to się dowiem co i jak. Wymiary zmierzę w przyszły poniedziałek, tak jak pisał Solaros, po dniu DNT LC.

A domsy w normie czyli mega na plecach, łapach + barki. Klaty i nogi na luzie ;)




Brak – Dzień nie treningowy





Okno żywieniowe : 15 - 22

Suplementacja :


Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab

Do drugiego posiłku :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Kreatyna mono 5g
Probiotyki 2 tab


Do ostatniego posiłku :
ZMA 3tab
Omega 3 2tab
AD-3 2tab



Posiłek I : Schab z chilli + surówka z czerwonej


Posiłek II : Pankejks kokosowo-orzechowy



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-12-01 20:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pomiary możesz robić po HC, w.sumie nie ma znaczenia o ile będziesz zawsze robił w ten sam dzień. Zależy m.in. Od ilości ww, ilości wypitych płynów ale z reguły po HC jest up, po LC waga Down. Ale jeśli będziesz robił w taki sam dzień to zmiany i tak zobaczysz.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
To rozumie, tylko muszę ważenie i pomiary przerzucić na poniedziałek żeby były ' miarodajne' bo do tej pory robiłem po dniu DNT LC ;)
Ogólnie to idę dzisiaj w kimę i mam zamiar się wyspać bo jestem już wykończony.
Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Fotki konkretne wrzucę po świętach Nie żebym coś ukrywał ale na razie bez szału, może cyknę coś poglądowo na następnym treningu - ale nie obiecuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 02.11.2015 - DT - High Carb

Dzisiaj trening solidnie zrobiony. Pracuję mocno nad techniką, bo kuleje u mnie.
Ale pierwsze serie ciężko, jak zakwasy się rozruszały to już było konkret. W końcu opanowałem wyciskanie hantli na skosie, czułem już tylko klatę a nie - barki/tric. MC wydaje mi się też nie najgorzej, choć przy większym ciężarze tracę technikę. Ale pompa na prostownikach mnie złapała straszna dzisiaj

Co do michy, wpadły jakieś kluseczki z lidla bo myślałem że będą jakieś super wyczesane a to zwykłe kluski śląskie, gdyby nie pesto to smakowały by po prostu mąką. Ogólnie to w tym tygodniu dojem resztę słodyczy które mi leżą od dłuższego czasu żeby w dnt nie kusiły.
A szczerze to wolę 100 raz zjeść więcej kaszy/ryżu/makaronu czy choćby ziemniaków niż słodycze. Dzisiaj mimo sporego posiłku, zjadłem tego snikersa i miałem znowu ochotę zjeść więcej. Masakra a micha już 3tyś kcal.

No i dzisiaj mnie oświeciło - przecież jutro nie mogę zrobić znowu fat nite bo to za wcześnie. Od ostatniego minęło zaledwie ~3dni. Także w tym tygodniu robię LC a w przyszłym pójdzie ładowanie fatem.




Czas treningu : 60min + rozgrzewka

Trening B: (ŚRODA)

Martwy ciąg ze sztangą 4 serie x 10 powt.
40/45/50/50
Wyciskanie sztangielek na skosie 4 serie x 10 powt.
15/15/15/15
15/15/17/17
Wyciskanie na barki, siedząc, do czoła 4 serie x 10 powt.
27/27/27/27
27/27/30/30
Wiosłowanie jednorącz 4 serie x 10 powt.
15/17/17/17
20/20/24/24 x 8
Wznosy ramion w opadzie 4 serie x 10 powt.
7/7/7/7
7/7/7/7




Okno żywieniowe : 14 - 22

Suplementacja :

Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab


Przed Treningiem:
FA Napal Shot 30ml
IHS Double Impact 1 porcja
Kreatyna jabłczan 10g

Podczas treningu :
Bcaa - 15g

Do posiłku po treningu :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Probiotyki 2tab

Do ostatniego posiłku :
ZMA 2tab
Omega 3 1tab
AD-3 2tab



Posiłek II i III : Szynka w sosie chilli-sojowym + te kluseczki z pesto + marchew z groszkiem zagęszczona gumą guar + snicker



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-12-02 19:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 02.12.2015 - DNTLow Carb

Dzisiaj doszły mi suple, mąki i aromaty Zamówiłem też trochę ciekawych rzeczy do zageszczania/pieczenia czy robienia różnych innych jeszcze mi nieznanych rzeczy gumę guar już prawie opanowałem, a doszła ksantanowa, inulina i agar.
Trochę będzie zmian w suplementacji, czekam jeszcze na insulin shot'a.
Trochę punktów mi się nazbierało to wziąłem 2 puchy bcaa to starczy mi pewnie na 6 miechów.

No i różne aromaty wpadły - także ciastka świąteczne będą na bogato

Także zaraz idę testować i zrobię pankejksa mistrzów O ile się uda....




Brak – Dzień nie treningowy





Okno żywieniowe : 15-23

Suplementacja :


Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab

Przed pierwszym posiłkiem :
Kreatyna 5g


Do drugiego posiłku :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Probiotyki 2 tab


Do ostatniego posiłku :
ZMA 3tab
Omega 3 2tab
AD-3 2tab



Posiłek II : Tofu (musiałem dojeść bo szkoda wyrzucić 6zł ) w curry + jaja z keczupem


A tu parę fotek z dostawy :



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-12-03 20:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
wrzuć kiedyś sprawdzone przepisy z tą gumą ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Też zrobiłem zakupu w sklepie sfd, też liczyłęm na próbkę wheya z all protein, a patrzę a tam próbka bcaa :D masakra :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium